search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun horroru MEN od twórcy “Anihilacji”. Produkuje studio A24

“Men” zadebiutuje 20 maja.

Łukasz Budnik

23 marca 2022

men zwiastun
REKLAMA

Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu Men, kolejnego w dorobku reżyserskim Alexa Garlanda, który wcześniej stanął za kamerą Ex Machiny oraz Anihilacji. Nowe dzieło reżysera produkuje studio A24.

Horror Men opowiada o młodej kobiecie, Harper, która po śmierci byłego męża wyrusza na wieś, mając nadzieję, że pozwoli jej to odzyskać wewnętrzny spokój. Główną rolę w filmie gra Jessie Buckley, która ma na koncie m.in. Może pora z tym skończyćCzarnobyl oraz Córkę – za występ w tym ostatnim została wczoraj nominowana do Oscara. Oprócz Buckley, w filmie wystąpią Rory Kinnear, którego ostatnio mogliśmy oglądać w Nie czas umierać, oraz Paapa Essiedu (I May Destroy You). Zdjęcia zakończyły się w maju 2021.

Zanim Garland został reżyserem, skupiał się głównie na pisaniu – to jest autorem powieści The Beach, na podstawie której Danny Boyle nakręcił Niebiańską plażę. Pisał też scenariusze m.in. do 28 dni później oraz Dredda z Karlem Urbanem.

Data premiery filmu Men została wyznaczona w kinach na 20 maja. W Polsce film będzie dystrybuowany przez M2 Films.

a24 men scaled

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA