search
REKLAMA
News

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi nie przyciąga widzów. Najgorszy wynik reżysera od lat

Film “Miłość, seks & pandemia” nie przyciągnął nawet 100.000 widzów.

Łukasz Budnik

9 lutego 2022

miłość seks pandemia 2
REKLAMA

Patryk Vega już od jakiegoś czasu nie jest gwarantem dużej frekwencji na salach kinowych, a jego najnowszy film – Miłość, seks & pandemia – jest tego kolejnym dowodem. Film z udziałem m.in. Małgorzaty Rozenek-Majdan zaliczył najsłabsze otwarcie wśród filmów Vegi od dziewięciu lat.

Na Miłość, seks & pandemię wybrało się 98 334 widzów – mniejszą popularnością wśród filmów Vegi z premierą w ostatniej dekadzie cieszyły się jedynie Hans Kloss – Stawka większa niż śmierć (2012) oraz komedia Last Minute (2013), na które poszło kolejno 60 tysięcy oraz 50 tysięcy widzów. Miłość, seks & pandemia jest też pierwszym filmem od czasu Last Minute, który w weekend otwarcia nie przyciągnął przynajmniej 100 tysięcy widzów. Najlepszym otwarciem wśród filmów Vegi może się pochwalić produkcja Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016), którą w premierowy weekend zobaczyło 767 tysięcy widzów. Na drugim miejscu jest Botoks (711 tysięcy), a na trzecim Polityka (658 tysięcy). Poprzedni film Vegi, Small Worldw premierowy weekend zobaczyło 107 tysięcy widzów.

miłość seks pandemia 3

Najlepszą frekwencją wśród tegorocznych polskich premier cieszyła się czwarta część serii Kogel Mogel, Koniec świata czyli Kogel Mogel 4, którą po premierze obejrzało 290 tysięcy osób.

Naszą recenzję Miłości, seksu & pandemii przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA