search
REKLAMA
News

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi nie przyciąga widzów. Najgorszy wynik reżysera od lat

Film “Miłość, seks & pandemia” nie przyciągnął nawet 100.000 widzów.

Łukasz Budnik

9 lutego 2022

REKLAMA

Patryk Vega już od jakiegoś czasu nie jest gwarantem dużej frekwencji na salach kinowych, a jego najnowszy film – Miłość, seks & pandemia – jest tego kolejnym dowodem. Film z udziałem m.in. Małgorzaty Rozenek-Majdan zaliczył najsłabsze otwarcie wśród filmów Vegi od dziewięciu lat.

Na Miłość, seks & pandemię wybrało się 98 334 widzów – mniejszą popularnością wśród filmów Vegi z premierą w ostatniej dekadzie cieszyły się jedynie Hans Kloss – Stawka większa niż śmierć (2012) oraz komedia Last Minute (2013), na które poszło kolejno 60 tysięcy oraz 50 tysięcy widzów. Miłość, seks & pandemia jest też pierwszym filmem od czasu Last Minute, który w weekend otwarcia nie przyciągnął przynajmniej 100 tysięcy widzów. Najlepszym otwarciem wśród filmów Vegi może się pochwalić produkcja Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016), którą w premierowy weekend zobaczyło 767 tysięcy widzów. Na drugim miejscu jest Botoks (711 tysięcy), a na trzecim Polityka (658 tysięcy). Poprzedni film Vegi, Small Worldw premierowy weekend zobaczyło 107 tysięcy widzów.

Najlepszą frekwencją wśród tegorocznych polskich premier cieszyła się czwarta część serii Kogel Mogel, Koniec świata czyli Kogel Mogel 4, którą po premierze obejrzało 290 tysięcy osób.

Naszą recenzję Miłości, seksu & pandemii przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA