search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL pochwalił się powrotem do roli Supermana. “Wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona”

Henry Cavill nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jako Superman.

Łukasz Budnik

24 października 2022

cavill superman 1
REKLAMA

Poniżej spoiler dotyczący Black Adam.

Kilka dni temu serwis “The Hollywood Reporter” opublikował nowy raport, w którym czytaliśmy o planowanych projektach ze stajni DC, wśród nich o nowym filmie o przygodach Supermana w wykonaniu Henry’ego Cavilla.

Z wieści wynikało, że stojący na czele Warner Bros. Discovery David Zaslav oraz Michael De Luca i Pam Abdy z Warner Bros. Pictures chcieliby, aby Cavill powtórzył rolę superbohatera w kolejnym solowym filmie, określanym teraz jako Człowiek ze stali 2. Producentem projektu ma być Charles Roven, a aktualnie trwają poszukiwania scenarzystów. Na ten moment nie wiadomo, kto miałby się zająć reżyserią projektu (Człowieka ze stali stworzył Zack Snyder), choć według THR Warner myśli np. o Christopherze McQuarriem. To nie jedyne plany wobec Supermana – Dwayne Johnson, którego możemy oglądać na ekranach jako Black Adama, chciałby zrealizować film o pojedynku tych dwóch postaci.

Choć dokładne plany dotyczące Supermana nie są jeszcze sprecyzowane, jedno jest pewne – Cavill powraca do roli, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Aktor zapowiedział, że udostępnione przez niego zdjęcie postaci, jak również cameo w Black Adamie, to jedynie przedsmak tego, co nadejdzie. Cavill podziękował fanom za wsparcie i cierpliwość i zapewnił, że będzie ona wynagrodzona. Jego wiadomość posłuchacie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Cavill po raz pierwszy zagrał Supermana w 2013 roku przy okazji Człowieka ze stali.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA