search
REKLAMA
News

Marvel pokazał pierwszy zwiastun filmu ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA. Pojawia się Kang

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

24 października 2022

kwantomania
REKLAMA

Nadchodzące widowisko Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu będzie ostatnim filmem w 4. fazie, a w 2023 roku wejdziemy już do piątej, którą otworzy Ant-Man i Osa: Kwantomania (17.02.2023). Na stanowisko reżysera powrócił Peyton Reed, a bohaterowie filmu – w tym Scott Lang i jego córka Cassie oraz Hope Van Dyne – zmierzą się z Kangiem Zdobywcą (a przynajmniej jedną z jego inkarnacji), nowym wielkim złoczyńcą MCU. Do sieci trafił zwiastun produkcji.

Reed opowiadał o widowisku podczas tegorocznego Comic Conu, mówiąc, że przy Kwantomanii chciał stworzyć film o większej skali niż dwie poprzednie części, nie omijając przy tym wątku rodziny i jej dynamiki. Lang, który stracił pięć lat spędzonych w wymiarze kwantowym, będzie starał się dotrzeć do córki, która jest teraz osiemnastolatką. Przy tym zmierzy się z istotnym złoczyńcą, jakim jest Kang. O Kangu mówił Kevin Feige, twierdząc, że “to inny typ złoczyńcy, a najbardziej ekscytujące i odróżniające go od Thanosa jest to, że Kang to w zasadzie wiele różnych postaci”.

Zadebiutował też plakat:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marvel Entertainment (@marvel)

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA