search
REKLAMA
News

Fani MCU apelują o przywrócenie IRON MANA do życia w kolejnych filmach. Wywieszono specjalny billboard

Łukasz Budnik

23 kwietnia 2021

REKLAMA

W finale Avengers: Końca gry Tony Stark postanowił poświęcić swoje życie aby ostatecznie powstrzymać Thanosa i uratować od śmierci połowę wszechświata. Choć krążą pogłoski o tym, że bohater Roberta Downeya Juniora pojawi się gościnnie w Czarnej Wdowie (której akcja dzieje się przed wydarzeniami z Avengers: Wojny bez granic), na tę chwilę nie ma mowy o tym, by Iron Man miał zostać przywrócony do życia w kolejnych produkcjach. Czy może to ulec zmianie?

Na ten temat wypowiedziała się w zeszłym roku przedstawicielka Marvela, Victoria Alonso.

Tony Stark nie żyje. Nie wiem, jak rozwiązalibyśmy kwestię zmartwychwstania, ponieważ opowiedzieliśmy już jego historię. Pozostawił swoje dziedzictwo, także w postaci Spider-Mana, który był niczym jego przybrany syn – w Peterze Parkerze jest wiele z Tony’ego Starka. Widać, jak jedna osoba wpływa na drugą. W każdym razie, na tę chwilę nie mamy takich planów.

Tymczasem przy okazji drugiej rocznicy premiery Końca gry, fani MCU apelują o to, aby twórcy uniwersum jednak postanowili “zwrócić” światu Iron Mana i dali mu szczęśliwe zakończenie z jego rodziną. Specjalnie na tę okazję przygotowali billboard, który został zawieszony w Los Angeles – widzimy na nim zachętę, aby 24 kwietnia używać w mediach społecznościowych hashtagu #BringBackTonyStarkToLife i sprawić, by akcja dotarła do jak największej liczby osób.

Robert Downey Jr. po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie jako Tony Stark w pierwszym filmie kinowego uniwersum Marvela, Iron Manie. Od tamtej pory był filarem całego uniwersum, a śmierć w Końcu gry domknęła jego historię (dlatego zresztą akcja powyżej budzi także sprzeciw części fanów). Nie oznacza to, że Iron Man jako postać to porzucony temat. Pojawiały się już w plotki, że w sequelu Doktora Strange’a możemy zobaczyć alternatywne wersje tego bohatera (w tym jedną graną przez… Toma Cruise’a). Okaże się, co ostatecznie przygotują dla widzów twórcy.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Downeya Juniora w tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA