search
REKLAMA
News

ELLIOT PAGE jako Viktor Hargreeves na nowym zdjęciu z trzeciego sezonu THE UMBRELLA ACADEMY

3 sezon “The Umbrella Academy” zadebiutuje 22 czerwca.

Łukasz Budnik

30 marca 2022

page umbrella
REKLAMA

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z 3 sezonu The Umbrella Academy, przedstawiające postać graną przez Elliota Page’a. Udostępnił je sam aktor, podpisując fotografię “Poznajcie Viktora Hargreevesa”.

Przypomnijmy, że The Umbrella Academy opowiada o siódemce dzieci adoptowanych przez miliardera po tym, jak zostały urodzone tego samego dnia przez kobiety, które do chwili porodu nie wiedziały o ciąży. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. W pierwszym sezonie jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje pozostałych o zbliżającym się zagrożeniu. W nowej odsłonie serii członkowie Akademii staną twarzą w twarz z Akademią Wróbla.

W artykule A.V. Club czytamy o tym, że Netflix potwierdził, że grany przez Page’a Viktor – do tej pory znany w serialu jako Vanya – okaże się osobą transpłciową. Przedstawiciele serwisu w mediach społecznościowych przywitali bohatera i wyrazili radość, że jest częścią serialu. Sam Page dokonał coming outu pod koniec 2020 roku.

umbrella elliot

W nowym sezonie pojawią się także Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher oraz Justin H. Min, a dołączą do nich  Justin Cornwell, Britne Oldford, Genesis Rodriguez, Cazzie David oraz Jake Epstein, którzy grają członków Sparrow Academy. Pojawi się też  Javon Walton, znany z roli Asha w Euforii.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA