search
REKLAMA
News

Czy skupiony na żeńskiej postaci serial STAR WARS będzie thrillerem o sztukach walki? Nowe doniesienia

Łukasz Budnik

7 listopada 2020

mandalorian 3
REKLAMA

W kwietniu poinformowano, że Disney przygotowuje jeszcze jeden serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen. Oprócz The Mandalorian oraz produkcji skupionych na Obi-Wanie Kenobim i Cassianie Andorze, obejrzymy także historię poświęconą kobiecej postaci, której akcja będzie toczyć się w innym przedziale czasowym niż przy pozostałych projektach. 

Nowym serialem zajmie się Leslye Headland, jedna z twórczyń netfliksowego serialu Russian Doll, nagrodzonego trzema statuetkami Emmy. Headland ma napisać scenariusz serialu i pełnić funkcję jego showrunnerki. Wciąż czekamy na wieści, o jakiej bohaterce opowie nowa produkcja, pojawiły się jednak doniesienia związane z tym, jaki gatunek będzie reprezentować. Z nowego raportu “Deadline” wynika, że serial będzie thrillerem akcji z elementami sztuk walki. Tajemnicą pozostaje przy tym, w jakim czasie będzie osadzona akcja serialu (The Mandalorian toczy się 5 lat po Powrocie Jedi) – według fanów jest opcja, że będzie to alternatywna rzeczywistość. Inna teoria na temat nadchodzącej produkcji mówi o tym, że główną bohaterkę będzie Ahsoka Tano, którą w wersji aktorskiej po raz pierwszy mamy zobaczyć właśnie w The Mandalorian.

Tymczasem wiadomo, że The Mandalorian doczeka się trzeciego sezonu, a prace nad produkcjami o Kenobim i Cassianie Andorze, bohaterze wprowadzonym w Łotrze 1, trwają. Plotki mówią o tym, że własnego serialu ma doczekać się Boba Fett oraz znana z The Mandalorian Cara Dune. Wszystkie produkcje zadebiutują na platformie Disney+.

Czekacie na kolejne seriale ze świata Gwiezdnych wojen?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA