search
REKLAMA
News

Cudowne lata – aktorzy kultowego serialu nadal są najlepszymi kumplami

Anna Ciarkowska

15 listopada 2016

REKLAMA

Główni aktorzy kultowego serialu Cudowne lata znów się spotykają. Tym razem nie na planie filmowym, ale… na lodowisku. Fred Savage – serialowy Kevin Arnold i Josh Saviano – Paul Pfeiffer spędzili sobotni wieczór, kibicując Rangersom.

Mecz New York Rangers trwał w najlepsze (drużyna wygrała z Winnipeg Jets 5:2), gdy na telebimie pokazały się znajome twarze najlepszych przyjaciół z serialu Cudowne lata. Przyjaźń Freda i Josha trwa już dwadzieścia osiem lat. Ich wspólna przygoda rozpoczęła się w 1988 roku, gdy stacja ABC wypuściła pierwszy sezon serialu o życiu na amerykańskich przedmieściach na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.  Produkcję zakończono w 1993 roku, ale jak się okazuje, nie był to koniec przyjaźni.

Dziś serialowi kumple mają po czterdziesci lat. Co u nich słychać? Savage po zakończeniu Cudownych lat grał w serialu Biuro. Ma na koncie także kilka mniejszych i większych ról serialowych i filmowych. Zajął się także reżyserią. Współpracował m.in. przy produkcjach takich jak Dwie spłukane dziewczyny, Modern Family czy Casual. Niebawem Savage’a będziemy mogli zobaczyć razem z Cobie Smulders z Jak poznałem waszą matkę w serialu Netflixa Friends from College. Szkoda, że u jego boku nie wystąpi Saviano!

Niestety Saviano niemal całkowicie zerwał z aktorstwem i po zakończeniu pracy w serialu wybrał nauki polityczne na Yale. Czy wy także uwierzyliście w plotkę, że serialowego Paula grał mały Marilyn Manson? Sam Saviano jakiś czas temu stwierdził, że mu to nie przeszkadza: „Co byś wolał: żeby ludzie myśleli, że jesteś głupkowatym dzieciakiem z Cudownych lat,  czy diaboliczną gwiazdą rocka? Tak było znacznie fajniej!”.

wonder-years4578

Jeśli już jesteśmy przy gwiazdach serialu, to wspomnieć warto jeszcze o pięknej Winnie Cooper, która dziś jest… matematyczką. Danica McKellar nadal grywa w filmach i produkcjach telewizyjnych, ma nawet na koncie niewielkie role w Teorii wielkiego podrywu czy NCIS. Wystąpiła także w jednej z edycji amerykańskiego Tańca z gwiazdami.

nrm_1413916927-457564418

Gwiazdy serialu spotkały się w 2014 roku w związku z wydaniem kolekcji płyt DVD z serialem. Cudownie byłoby znów zobaczyć całą trójkę razem ekranie i przenieść się na chwilę na sielskie amerykańskie przedmieścia.

korekta: Kornelia Farynowska

REKLAMA