search
REKLAMA
News

Zadebiutował zwiastun KUMPLI, przełomowej komedii romantycznej o miłości dwóch mężczyzn

W “Kumplach” główną rolę gra Billy Eichner.

Łukasz Budnik

19 maja 2022

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun komedii romantycznej pt. Kumple, w której główną rolę gra Billy Eichner. Film opisywany jest jako wyjątkowy ze względu na fakt, że trzon obsady stanowią wyłącznie aktorzy reprezentujący społeczność LGBTQ+. 

Po raz pierwszy o filmie usłyszeliśmy w 2019 roku, gdy do sieci trafiła informacja, że Eichner zajmie się scenariuszem. Aktor napisał go wraz z reżyserem Nickiem Stollerem (Forgetting Sarah Marshall), a film wyprodukował Judd Apatow. Grany przez Eichnera Bobby Leiber ma w ramach fabuły napisać scenariusz komedii romantycznej o gejach, która trafi do heteroseksualnych mężczyzn. Sam Bobby zakocha się w mężczyźnie granym przez Luke Macfarlane’a.

Poza Eichnerem i Macfarlane’em, w filmie występują Jim Rash, Bowen Yang, Guillermo Díaz, TS Madison, Miss Lawrence, Symone oraz Guy Branum. Twórcy podkreślają, że Kumple są pierwszą komedią romantyczną o gejach od wielkiego studia (w tym przypadku Universal Pictures).

Zwiastun poniżej:

Kumple trafią do kin 30 września. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA