search
REKLAMA
News

Coraz więcej osób chce zwolnienia AMBER HEARD z AQUAMANA 2. Petycja ma już ponad 1,5 miliona podpisów

Łukasz Budnik

1 grudnia 2020

REKLAMA

Kilka tygodni temu prezentowaliśmy wam fanowską grafikę, której autor “obsadził” w roli Mery z Aquamana Emilię Clarke. Gwiazda Gry o tron była wskazywana przez fanów jako następczyni Amber Heard, która według wielu powinna utracić tę rolę i podzielić los Johnny’ego Deppa – on niedawno pożegnał się z serią Fantastyczne zwierzęta, a zastąpi go Mads Mikkelsen.

Był to efekt wyroku brytyjskiego sądu w procesie o zniesławienie, który Depp wytoczył tabloidowi The Sun w odpowiedzi na artykuł, gdzie został nazwany damskim bokserem. Sąd stwierdził, że były podstawy, aby określić Deppa w ten sposób, co spotkało się z oburzeniem fanów aktora. W sieci można odnaleźć petycję o zwolnienie Heard z Aquamana 2 – liczba podpisów przekroczyła już 1,5 miliona. Petycja powstała w związku z dowodami w postaci nagrań, które potwierdziły że Heard była agresywna wobec Deppa, co skłoniło ludzi do myślenia, że to przede wszystkim on był w ich związku ofiarą przemocy.

Petycję zobaczycie tutaj.

Sama Heard nie ma wątpliwości, że powróci do roli Mery. W wywiadzie z “Entertainment Weekly” stwierdziła:

Jestem bardzo podekscytowana tym, jak doceniony i pokochany przez fanów został “Aquaman”. On i Mera wzbudzili na tyle dużą sympatię fanów, że powrócą w kontynuacji. Bardzo mnie cieszy, że będziemy to kręcić. (…) Opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości. To, że “Aquaman” i “Aquaman 2” mogą powstać, jest wyłącznie zasługą fanów. Cieszy mnie, że zaczniemy w przyszłym roku.

Wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa Aquamana 2 pojawi się na planie, aby realizować kontynuację kasowego przeboju DC (ponad miliard dolarów zarobków) – prawdopodobnie będzie to w 2021 roku. Czy według was Heard powinna powrócić jako Mera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA