search
REKLAMA
Znalezione w sieci

EMILIA CLARKE zamiast AMBER HEARD jako Mera z AQUAMANA na kolejnych fanowskich grafikach

Łukasz Budnik

5 grudnia 2020

heard clarke mera
REKLAMA

Emilia Clarke jako Mera w sequelu Aquamana? To coś, co chciałoby zobaczyć wielu fanów aktorki. Gwiazda Gry o tron była wskazywana przez fanów jako następczyni Amber Heard, która według wielu powinna utracić tę rolę i podzielić los Johnny’ego Deppa – były mąż aktorki niedawno pożegnał się z serią Fantastyczne zwierzęta, a zastąpi go Mads Mikkelsen.

Sytuacja była efektem wyroku brytyjskiego sądu w procesie o zniesławienie, który Depp wytoczył magazynowi The Sun w odpowiedzi na artykuł, gdzie został nazwany damskim bokserem. Stwierdzono, że były podstawy, aby określić Deppa w ten sposób, co spotkało się z rozgoryczeniem miłośników aktora. Na stronie Change.org znajdziemy petycję o zwolnienie Heard z Aquamana 2 – liczba podpisów zbliża się do 1,7 miliona (na bieżąco możecie śledzić to tutaj). Petycja powstała w związku z dowodami w postaci nagrań, które potwierdziły że Heard była agresywna wobec Deppa, co skłoniło ludzi do myślenia, że to przede wszystkim on był w ich związku ofiarą przemocy. Aby wzmocnić przekaz, fani tworzą ilustracje na których wizualizują, jak wyglądałaby Clarke w roli Mery. Poniżej zobaczycie kolejną z nich, której autorem jest Valentin Romero:

 

Z kolei poniższy obrazek pojawił się na profilu DC Unlimited:

Sama Heard nie ma wątpliwości, że powróci do roli Mery. W wywiadzie z “Entertainment Weekly” stwierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”.

Wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa Aquamana 2 pojawi się na planie, aby realizować kontynuację kasowego przeboju DC (ponad miliard dolarów zarobków) – prawdopodobnie będzie to w 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA