search
REKLAMA
News

Jason Momoa zapowiada większy rozmach w AQUAMANIE 2

Łukasz Budnik

25 października 2019

REKLAMA

Aquaman James Wana stał się niespodziewanym hitem finansowym, zarabiając ponad miliard dolarów na całym świecie. W parze z pieniędzmi poszły przyzwoite recenzje od krytyków i nie trwało długo, zanim zapowiedziano sequel. Aquaman 2 trafi do kin 16 grudnia 2022 i choć od premiery dzielą nas jeszcze trzy lata, Jason Momoa już teraz zapowiada, czego możemy się spodziewać. 

Podczas promocji nowego serialu pt. See aktor został zapytany o nadchodzącą kontynuację.

W zanadrzu mamy przygotowane dużo więcej, na wielu poziomach. To będzie znacznie większy film! Jestem podekscytowany tym, co zrobiliśmy z pierwszą częścią, zwróciłem się więc z pomysłami do Warner Bros. i DC. Wszystkim się podobały! Cieszymy się, że będziemy tworzyć nową odsłonę.

aquaman-momoa-heard

Oprócz Momoy w kolejnej części mają powrócić Amber Heard i Yahya Abdul-Mateen II, który został niedawno obsadzony też w czwartej części Matriksa. Na stanowisku reżysera prawdopodobnie ponownie zasiądzie James Wan.

Zanim do kin trafi Aquaman 2, na ekranach pojawią się inni reprezentanci kinowego uniwersum DC, Ptaki nocy oraz Wonder Woman 1984 – oba w przyszłym roku.

Czekacie na Aquamana 2?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA