search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER rezygnuje z roli w nowym filmie po skandalu w sieci. Oskarża się go o kanibalizm

Łukasz Budnik

14 stycznia 2021

armie hammer 1
REKLAMA

Armie Hammer, znany między innymi z Tamtych dni, tamtych nocy oraz The Social Network, poinformował, że rezygnuje z roli w nowym filmie zatytułowanym Shotgun Wedding. Jako powód określił “podłe ataki na jego osobę” w social mediach.

W zeszły weekend do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami Hammera z 2016 roku (nie zostało to oficjalnie zweryfikowane), w których aktor miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora.

W oświadczeniu aktor stwierdził:

Nie odpowiadam na te bzdurne oskarżenia, ale w świetle podłych i niesłusznych ataków na moją osobę, nie mogę zostawić swoich dzieci na 4 miesiące, aby kręcić film na Dominikanie. Studio Lionsgate wspiera mnie w tej decyzji i jestem im za to wdzięczny.

Fragmenty wiadomości wysłanych rzekomo przez Hammera

Przedstawiciel studia przekazał, że Hammer zechciał opuścić nadchodzący projekt, a oni szanują jego decyzję. W Shotgun Wedding Hammer miał zagrać u boku Jennifer Lopez, jednak teraz jego rola zostanie obsadzona przez kogoś innego. Aktora oglądaliśmy niedawno w Rebece Netfliksa. Pojawi się też w Śmierci na Nilu oraz – według aktualnych informacji – w zapowiedzianej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy.

Okaże się, czy bieżąca sytuacja wpłynie znacząco na karierę aktora.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA