search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER obiektem kolejnych szokujących doniesień. “Wiązał manekiny”

Maria Grzybowska

12 marca 2021

REKLAMA

Armie Hammer, znany między innymi z Tamtych dni, tamtych nocy oraz The Social Network jest ostatnimi czasy obiektem skandalicznych doniesień. W związku z oskarżeniami o kanibalizm, które pojawiły się na początku tego roku, aktor zrezygnował już z dwóch ról i stracił agenta. W między czasie czasie został też rozliczony z niewybrednego żartu opublikowanego na Instagramie. Oliwy do ognia dolewają byłe partnerki aktorka, które potwierdzają jego przemocowe i kanibalistyczne upodobania seksualne.

W pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”. Tymczasem niedługo potem w sieci pojawiły się kolejne kontrowersje na temat seksulanych i kulinarnych preferencji Hammera, dostarczone przez jego byłą partnerkę, modelkę Paige Lorenze. Kobieta twierdziła, że w ramach zabawy erotycznej aktor wyciął na jej skórze część swojego inicjału (literę A), jak również wielokrotnie namawiał ją do usunięcia sobie żeber, żeby mógł je uwędzić i spożyć. Tymczasem w artykule, który ukazał się wczoraj na łamach Vanity Fair, kolejna z byłych partnerek aktora dołożyła się do oskarżeń.

Armie Hammer

 

Jedną z najbardziej szokujących rzeczy, jakie w życiu usłyszałam, to kiedy powiedział, że jeszcze nigdy wcześniej nie wiązał ludzi, tylko manekiny.

Courtney Vucekovich, właścicielka aplikacji FLASHD (która oferuje usługi fryzjerów i makijażystów na żądanie), opowiedziała jak Hammer zdobył jej sympatię stawiając się w pozycji ofiary trudnej historii rodzinnej i bombardując miłością, aby później zacząć manipulować i stopniowo przemycać swoje mroczne tendencje. Vucekovich przywołała jeden incydent, którego żałuje – ponoć aktor namówił ją na bondage*, z którym nie czuła się komfortowo. Natomiast już po rozstaniu kobieta zgłosiła się na terapię traumy.

Póki co do oskarżeń odniósł się tylko prawnik aktora:

Twierdzenia dotyczące pana Hammera są ewidentnie nieprawdziwe. Wszelkie kontakty z tą osobą, czy jego innymi partnerkami, nastapiły po otrzymaniu pełnej zgody, ponieważ zostały omówione, uzgodnione i miały miejsce za obupólną zgodą. Historie utrwalane w mediach to chybiona próba przedstawienia jednostronnej narracji, której celem jest nadszarpnięcie reputacji pana Hammera, a informacje uzyskane od osób zainteresowanych to potwierdzają.

Aktualnie aktor jest w separacji z Elizabeth Chambers, która była jego żoną przez 10 lat. Ponoć kobieta zdecydowała się wnieść papiery o rozwód po tym, jak przypadkiem otrzymała od męża wulgarnego sms’a na tle seksualnym, który wiedziała, że nie był przeznaczony dla niej.

Ostatni film, w którym Armie Hammer wystąpił przed skandalem to Crisis z premierą zaplanowaną na ten rok. Film podejmuje temat kryzysu opioidowego w USA. Aktor wcielił się w agenta antynarkotykowego i zagrał u boku Gary’ego Oldmana i Evangeline Lilly.

*Bondage (krępowanie, niewolenie) – praktyka seksualna polegająca na unieruchomieniu partnera m.in. poprzez związanie np. sznurem lub użycie kajdanek.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA