search
REKLAMA
News

ANYA TAYLOR-JOY na nowym zdjęciu z horroru LAST NIGHT IN SOHO Edgara Wrighta

Łukasz Budnik

7 stycznia 2021

REKLAMA

Na 23 kwietnia 2021 roku planowana jest premiera horroru Last Night in Soho, którego reżyserem jest Edgar Wright, twórca m.in. Baby Driver. Główne role w filmie grają Thomasin McKenzie (Jojo Rabbit) oraz Anya Taylor-Joy, która zyskała międzynarodową popularność dzięki przebojowi Netflixa, serialowi Gambit królowej. Poza nimi w obsadzie są Matt Smith, Michael Ajao, Synnøve Karlsen, Diana Rigg, Terence Stamp i Rita Tushingham.

Oficjalny opis filmu brzmi:

W 2019 roku Eloise (McKenzie), młoda kobieta ze wsi, przybywa do Londynu aby realizować swoją pasję – projektowanie mody. Nie idzie za dobrze. Tymczasem w 1965 wokalistka Sandy (Taylor-Joy) w podobny sposób odkrywa, że ulice miasta, rzekomo pokryte złotem, mogą pochłonąć cię w całości.

Magazyn Total Film udostępnił nowe zdjęcie bohaterki granej przez Taylor-Joy:

Przypomnijmy, że wcześniej zdjęcia publikował m.in. magazyn Empire:

Sam Wright wypowiadał się o filmie następująco:

Pomysł na film to wynik 25 lat mieszkania i pracowania w Soho. Spędziłem mnóstwo czasu patrząc na architekturę i zastanawiając się, co widziały te ściany. (…) Soho wciąż ma dużo mroku pod powierzchnią. To jedno z tych miejsc, gdzie wystarczy postać przez minutę, aby zobaczyć coś dziwnego lub magicznego, dziwnego lub mrocznego.

Jesteście zainteresowani tym projektem?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA