search
REKLAMA
News

ANDREW GARFIELD zdradził, kto wiedział o jego udziale w “Spider-Manie: Bez drogi do domu”

Andrew Garfield wielokrotnie publicznie zaprzeczał, że wraca do roli Spider-Mana.

Łukasz Budnik

24 stycznia 2022

garfield sm
REKLAMA

Przed premierą Spider-Mana: Bez drogi do domu w sieci regularnie pojawiały się kolejne przecieki sugerujące, że w filmie pojawią się Tobey Maguire oraz Andrew Garfield. Teraz Garfield udziela wywiadów, w których opowiada o swoich doświadczeniach na planie i odczuciach związanych z powrotem do roli Spider-Mana. Przy okazji jednego z nich zdradził, kto z bliskich mu osób wiedział o jego udziale w widowisku MCU.

Garfield pojawił się w programie Ellen DeGeneres, gdzie stwierdził:

W tamtym czasie wiedzieli mój tata, brat i moja mama. Tylko my.

Aktor podkreślił też, że czerpał przyjemność z przekonywania dziennikarzy i widzów, że nie występuje w Bez drogi do domu i porównał to z planowaniem przyjęcia-niespodzianki dla kogoś, kto z pewnością je doceni. Fragment rozmowy obejrzycie poniżej:

W innym wywiadzie Garfield już wcześniej mówił o tym, że nie o swoim udziale w filmie nie wygadał się nawet Emmie Stone, z którą występował w dwóch częściach Niesamowitego Spider-Mana i był związany prywatnie.

Emma wciąż pisała do mnie i pytała: “Czy jesteś w tym nowym filmie o Spider-Manie”? Odpowiadałem, że nie wiem, o czym mówi, a ona odpisywała: “Po prostu mi powiedz”. Pisałem jej, że szczerze nie wiem. To było zabawne, że nie mogłem powiedzieć nawet jej. Potem obejrzała film i napisała, że jestem palantem. [śmiech] Nie chciałem nikomu mówić, podszedłem do tego bardzo poważnie.

Widzowie domagają się, żeby Garfield powrócił w Niesamowitym Spider-Manie 3. Chcieliby też zobaczyć Emmę Stone jako Spider-Gwen.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA