search
REKLAMA
News

Spider-Mani Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a na oficjalnych zdjęciach z filmu SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU

Do tej pory w materiałach promujących “Spider-Mana: Bez drogi do domu” nie pokazywano wersji granych przez Garfielda i Maguire’a.

Łukasz Budnik

25 stycznia 2022

no way home 1
REKLAMA

Na ponad miesiąc po premierze widowiska Spider-Man: Bez drogi do domu, do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia uwzględniające poprzednie inkarnacje tytułowego superbohatera, grane przez Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a. 

Obecność obu aktorów w filmie była ukrywana przez twórców aż do dnia premiery, choć w sieci co rusz pojawiały się kolejne przecieki sugerujące, że wystąpią u boku Toma Hollanda. Wielokrotnie pytany o tę kwestię był Andrew Garfield, który każdorazowo zaprzeczał – teraz zaś aktor udziela wywiadów, w których mówi o tym, jak wspaniałym doświadczeniem było granie z Hollandem i Maguire’em i wspomina o braterskiej więzi, która utworzyła się między całą trójką.

Zdjęcia przedstawiające Spider-Manów w akcji zostały dołączone do wywiadu z Chrisem Waegner, odpowiedzialnym za efekty specjalne w filmie. Zobaczycie je poniżej:

no way home 5

no way home 4

no way home 3

no way home 2

no way home 1

Tymczasem Bez drogi do domu jest już jednym z najlepiej zarabiających filmów wszech czasów – aktualnie plasuje się na szóstym miejscu, z zarobkami wynoszącymi niemal 1,7 miliarda dolarów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA