search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Lisa Kudrow i Jennifer Aniston wspominają, w jaki sposób psuły sceny podczas kręcenia serialu PRZYJACIELE

Łukasz Budnik

5 marca 2021

friends glosowanie 1
REKLAMA

Od zakończenia serialu Przyjaciele minie w tym roku 17 lat, jednak popularność kultowego sitcomu nie maleje. Jeszcze w tym roku na platformie HBO Max ma pojawić się specjalny program, w którym spotka się cała szóstka aktorów odtwarzających role tytułowej grupy, aby powspominać czas spędzony na planie. Gdy pozwoli na to sytuacja pandemiczna, specjalny odcinek zostanie zrealizowany z udziałem publiczności – według najnowszych doniesień, realizacja odbędzie się za nieco ponad miesiąc.

Tymczasem aktorzy z serialu wspominają go już prz innych okazjach, także w trakcie rozmów ze sobą nawzajem. W zeszłym roku Lisa Kudrow, w ramach spotkania zorganizowanego przez “Variety“, porozmawiała online z Jennifer Aniston – aktorki wspomniały o tym, w jaki sposób często psuły sceny podczas realizacji sitcomu.

Obie panie stwierdziły, że świetnie się bawią oglądając wpadki z planu i śmiejąc z własnych pomyłek. Przy okazji wspomniały, że im samym nieraz zdarzało się wybuchać śmiechem w trakcie zdjęć. Aniston mówiła:

Ty i ja zawsze wpadaliśmy w głupawkę, bo miałaś tę cudowną umiejętność powiedzenia puenty, a później uroczego wybuchania śmiechem. Odwracałaś się do publiczności i mówiłaś “Przepraszam, ale to jest naprawdę śmieszne”.

Kudrow odpowiedziała, że gdy czuła, że naprawdę nie wytrzyma, w ogóle nie mówiła puenty, żeby nie psuć jej widzom. Aktorki wspomniały jedną konkretną scenę, w której obie nie mogły wytrzymać ze śmiechu – chodziło o moment, w którym Ross grał na dudach. Scenę oraz kulisy jej realizacji zobaczycie poniżej:

Wspomniane na wstępie spotkanie aktorów pierwotnie miało być wyemitowane już w maju zeszłego roku. Okaże się, kiedy zostanie pokazane widzom. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA