search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogłyby wyglądać plakaty SPIDER-MANA 3 z MCU? Fanowskie grafiki

Łukasz Budnik

16 grudnia 2020

REKLAMA

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do obsady trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela dołączył Alfred Molina jako Doktor Octopus, powtarzając rolę którą zagrał w Spider-Manie 2 z 2004 roku. Ponadto, według raportu z portalu Collider w filmie mamy zobaczyć innych członków obsady starszych filmów o Spider-Manie, w tym odtwórców tytułowych ról.

Według doniesień Andrew Garfield podpisał już kontrakt i na pewno pojawi się w filmie, podobnie jak Kirsten Dunst, która wcielała się w Mary Jane Watson w trylogii Sama Raimiego. Rozmowy mają prowadzić z kolei Tobey Maguire i Emma Stone (Gwen Stacy z serii Niesamowity Spider-Man). Mówiło się też o możliwości udziału Charliego Coxa w roli Daredevila, który grał go już w serialach Netflixa. Powrót tych wszystkich postaci z pewnością oznaczałby, że w filmie zobaczymy multiwersum. Takie gdybanie jest dla fanów znakomitą okazją, by zabawić się i przedstawić swoje propozycje plakatów do filmu. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, pochodzących z dwóch źródeł: artoftimetravel oraz ultraraw26. Na jednym z nich załapał się nawet Venom.

Poza potwierdzonymi Foxxem, Moliną i Hollandem, w Spider-Manie 3 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) powrócić mają Benedict Cumberbatch, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori.

Przypominamy, że Marvel i Sony nie skomentowały jeszcze najnowszych doniesień na temat, Garfielda, Maguire i Coxa, zatem należy traktować je jako plotki. Być może wkrótce będziemy w stanie potwierdzić je oficjalnie.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA