search
REKLAMA
Wywiad

Katarzyna Figura, Michał Wójcik i Sonia Bohosiewicz. Rozmawiamy o LOL: Kto się śmieje ostatni 2 od Prime Video

2. sezon LOL: KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI tylko na Prime Video od 26 kwietnia!

Martyna Janasik

25 kwietnia 2024

REKLAMA

Czy potrafiłbyś zachować kamienną twarz, gdyby usiłowali rozśmieszyć cię najzabawniejsi ludzie w Polsce? Przed takim właśnie wyzwaniem stają popularni polscy aktorzy, artyści i komicy w 2. sezonie programu Prime Video LOL: Kto się śmieje ostatni. Dziesiątka znanych postaci polskiej sceny ma za zadanie rozśmieszać siebie nawzajem, samemu nie mogąc się zaśmiać. Komu się uda, a komu prowadzący Cezary Pazura wręczy czerwoną kartkę? Dowiesz się już 26 kwietnia, kiedy na platformie Prime Video zadebiutuje 2. sezon show. A już teraz zobacz 1. część naszych wywiadów z obsadą programu. Co mieli nam do powiedzenia Katarzyna Figura, Michał Wójcik i Sonia Bohosiewicz?

Tylko bez śmiechu, czyli premiera 2. sezonu LOL: KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI od Prime Video

Po ogromnym sukcesie 1. sezonu LOL: Kto Się Śmieje Ostatni, pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video powraca z kolejną odsłoną. Nowa ekipa, nowe gagi i jeszcze więcej śmiechu! W sześcioodcinkowym show dziesiątce popularnych artystów i komików przyświeca jedna misja: rozśmieszać siebie nawzajem, jednocześnie powstrzymując się samemu od śmiechu. Ten, kto dotrwa do końca, wygra nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł., która zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Kto wytrzyma do końca?

Uczestnicy LOL-a są pod stałą obserwacją kamer, które rejestrują wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Czuwający nad całością Cezary Pazura ze swojego control roomu jest w stanie zauważyć nawet najmniejszy ruch mimiczny każdego z uczestników. Nad zachowaniem kamiennej twarzy intensywnie pracować będą: Zosia Zborowska-Wrona – aktorka, influencerka, Jerzy Kryszak – ikona polskiej sceny kabaretowej, Sonia Bohosiewicz – popularna aktorka komediowa, Blowek – jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce, Piotr Stramowski – aktor znany z takich filmów jak Cały ten seks, Pokusa, Katarzyna Kwiatkowska – aktorka komediowa i parodystka, Maciej Musiałowski – obiecujący aktor młodego pokolenia, Michał Wójcik – artysta kabaretowy, Paweł Chałupka – stand-uper, jak również Adam Woronowicz – aktor, gwiazda 1. edycji LOL: Kto Się Śmieje Ostatni. Gośćmi specjalnymi 2. sezonu będą: znana z niezapomnianych kreacji komediowych i słynąca z poczucia humoru Katarzyna Figura (Kingsajz, Kiler, Kiler-ów 2-óch, Chrzciny), zawodniczka sztuk walki, mistrzyni świata i Europy – Joanna Jędrzejczyk, uwielbiany aktor komediowy – Sebastian Stankiewicz (Pan T., Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle, Akademia Pana Kleksa), artystka kabaretowa – Olga Łasak, oraz aktor filmowy i teatralny, a także wielki zwycięzca 1. sezonu LOL: Kto Się Śmieje Ostatni – Michał Meyer (Amok, Prorok, Prawo Naturalne).

Premiera 2. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni na Prime Video już 26 kwietnia, a poniżej przedsmak emocji!

film.org.pl rozmawia z obsadą 2. sezonu LOL: KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI

Dzięki uprzejmości Amazon Prime Video Polska mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z obsadą nowego sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni podczas śniadania prasowego. Na spotkaniu doświadczyliśmy nie tylko ich komediowych umiejętności i posłuchaliśmy ich opowieści z pracy przy programie, ale też dostaliśmy zadanie, by niezależnie od tego, co się zadzieje, nie śmiać się przez trzy minuty. To było jednak dla nas niewykonalne, kiedy naprzeciwko nas siedziały takie legendy polskiej sceny kabaretowej jak Michał Wójcik, ikona polskiego kina Katarzyna Figura, czy genialna aktorka Sonia Bohosiewicz. Później zaprosiliśmy obsadę 2. sezonu LOL-a do wywiadów z Martyną Janasik przed naszą kamerą. Mamy przygotowane dla ciebie aż dziewięć wywiadów! Poniżej znajdziesz pierwsze trzy rozmowy. Daj nam znać w komentarzu, czy przypadły ci do gustu.

Michał Wójcik. 1/3 kabaretu Ani Mru-Mru

Kiedy w pierwszym odcinku 2. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni pierwszy raz pojawia się ON, Piotr Stramowski jest nim oczarowany. To w końcu pan z telewizji, na którego poczuciu humoru się wychowywał. Ten pan z telewizji to oczywiście Michał Wójcik — legenda polskiej sceny kabaretowej, słynny Tofik, 1/3 kabaretu Ani Mru-Mru. Czy jest coś, z czego Michał Wójcik nigdy nie zażartuje? Zobacz poniżej nasz wywiad.

Sonia Bohosiewicz. Aktorka, piosenkarka, no i artystka kabaretowa

Sonia Bohosiewicz to kobieta wielu talentów. Aktorka, piosenkarka i artystka kabaretowa. Swego czasu występowała w Grupie Rafała Kmity, więc jej obecność w LOL: Kto się śmieje ostatni nikogo nie powinna zaskoczyć. Co trudniej zagrać — śmiech czy płacz? Kto by ją zagrał w filmie o niej? Kto jest mistrzem komedii? Sonia Bohosiewicz w ogniu pytań film.org.pl.

Katarzyna Figura. Ikona polskiego kina

Katarzyna Figura będzie gościem specjalnym jednego z odcinków 2. sezonu LOL: Kto się śmieje ostatni. Nam opowiedziała o ponownym spotkaniu z Cezarym Pazurą. Zdradziła też, co ją śmieszy i czy czuje się ikoną polskiego kina. Przed Państwem Katarzyna Figura.

Martyna Janasik

Martyna Janasik

Kulturoznawczyni i autorka tekstów. Miłośniczka jedzenia, kina i sportu. Pewnie dlatego jedne z jej ulubionych filmów to "Rocky" i "Julie i Julia". Zawsze chciała pisać, więc pisać będzie już zawsze. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i tenis ziemny.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA