search
REKLAMA
News

Zoë Kravitz twierdzi, że przemiana ROBERTA PATTINSONA w THE BATMAN jest “nieziemska”

“The Batman” zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Łukasz Budnik

25 listopada 2021

REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera The Batman Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz. Ta ostatnia wciela się w Catwoman. W nowym wywiadzie z “Variety”, aktorka wypowiedziała się na temat roli Pattinsona.

Kravitz wyznała, że widziała fragmenty The Batman i choć nie może mówić o szczegółach, jest pod wrażeniem kolegi z planu.

Rob jest idealny do tej roli. Był niesamowity. Jego przemiana była nieziemska. Reżyser Matt Reeves ma ogromne serce i bardzo przejmuje się tymi bohaterami. Cieszę się, że uda się na wakacje, bo na to zasługuje. Mam nadzieję, że fani będą zachwyceni, bo włożyliśmy w to mnóstwo pracy.

Kravitz w zeszłym roku mówiła też na temat swojej postaci.

Selina Kyle reprezentuje naprawdę dużą siłę kobiecości i ekscytuje mnie zagłębienie się w ten aspekt. Myślę, że kobiecość wyraża moc, inną niż ta mężczyzn. To bardzo interesujące w kontekście Batmana i Kobiety-Kot. Batman jest przedstawicielem męskiej siły, a Kobieta-Kot żeńskiej, nieco bardzo skomplikowanej i delikatniejszej. Podoba mi się idea, że można jednocześnie być delikatnym, potężnym i bardzo niebezpiecznym.

 

Według doniesień, Kravitz podczas castingów pokonała m.in. Zazie Beetz i Eizę Gonzalez.

 

Widzowie, którzy mieli już okazję zobaczyć fragmenty The Batman, podkreślali, że film Reevesa jest klimatem zbliżony do horroru i nie stroni od przemocy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA