search
REKLAMA
News

Zadebiutował zwiastun szóstego sezonu serialu RICK I MORTY. Premiera we wrześniu

Rick i Morty powrócą już wkrótce.

Łukasz Budnik

11 sierpnia 2022

REKLAMA

Stacja Adult Swim pokazała zwiastun szóstego sezonu ich animowanego przeboju pt. Rick i Morty. Nowe odcinki zobaczymy po wakacjach.

Premierowy odcinek kolejnej odsłony przygód tytułowych bohaterów zadebiutuje na Adult Swim 4 września, zaś na HBO Max będzie dostępny dzień później – 5 września.

W zapowiedzi czytamy:

“W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!”

Michael Ouweleen, prezes Adult Swim i Cartoon Network, tak zapowiada nadchodzący sezon:

Trudno przecenić wpływ serialu „Rick i Morty”. Jest on czymś więcej niż tylko hitem; to produkcja, która stała się prawdziwym międzynarodowym fenomenem. Przygotowując się do premiery najnowszego sezonu, który mamy nadzieję także stanie się kultowy, zaprosimy fanów – w bardzo nietypowy sposób – do udziału w zabawie. Miejcie więc oczy otwarte.

Z kolei Justin Roiland, współtwórca serialu i jednocześnie aktor użyczający głosu tytułowym bohaterom, zapowiadał, że nowy sezon będzie “bardziej kanoniczny” niż poprzedni. Stwierdził też, że kolejne odcinki będą “niesamowite”.

Rick i Morty zadebiutował w grudniu 2013 roku, a w latach 2017, 2019 i 2021 był najpopularniejszym serialem komediowym w amerykańskich telewizjach kablowych. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA