search
REKLAMA
News

Pełny zwiastun serialu COWBOY BEBOP trafił do sieci. Premiera w listopadzie

Premiera “Cowboy Bebop” została zaplanowana na 19 listopada.

Łukasz Budnik

27 października 2021

REKLAMA

Już wkrótce na Netfliksie zadebiutuje aktorska wersja słynnego anime Cowboy Bebop, oryginalnie emitowanego w latach 1997-1998. Do sieci trafił kolejny zwiastun produkcji. 

Jak informuje w swoim komunikacie Netflix, Cowboy Bebop to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający o trzech łowcach głów zwanych też kowbojami, którzy próbują uciec przed przeszłością. Spike Spiegel, Jet Black i Faye Valentine formują ekipę gotową do ścigania najgroźniejszych przestępców, oczywiście za odpowiednią cenę. W końcu jednak dogania ich przeszłość.

Producentem i showrunnerem serialu jest André Nemec, a scenarzystą Christopher Yost. Konsultantem został Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime. Wraca także kompozytor Yoko Kanno. Oryginalny Cowboy Bebop liczył sobie 26 odcinków i często pojawia się w rankingach najlepszych seriali animowanych.

W pierwszym sezonie, liczącym 10 odcinków, zagrają John Cho, Mustafa Shakir, Daniella Pineda, Alex Hassell oraz Elena Satine.  W serialu pojawi się też niebinarny aktor Mason Alexander Park w roli Grena, prawej ręki Any, właścicielki jazzowego klubu na Marsie. W oryginale postaci te pokazano w historii Jupiter Jazz, w której Gren przyjmuje eksperymentalne leki podwyższające poziom estrogenu, co skutkuje rośnięciem piersi.

Premiera została zaplanowana na 19 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA