search
REKLAMA
News

Nowy, finałowy zwiastun filmu BAD BOYS: RIDE OR DIE. Premiera w czerwcu

Kolejna odsłona serii.

Łukasz Budnik

17 maja 2024

REKLAMA

Już w 2020 roku, niedługo po premierze Bad Boys for Life, do sieci trafiła informacja, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona. Dziś do sieci trafił jej nowy zwiastun.

Realizacja czwartej części została opóźniona ze względu na pandemię koronawirusa oraz późniejsze kontrowersje związane z Willem Smithem i jego zachowaniem na Oscarach. Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii, scenariusz napisał Chris Bremner, a reżyserią zajęli się Bilall Fallah oraz Adil El Arbi. Tytuł to Bad Boys: Ride or Die. Tym razem główni bohaterowie będą uciekać. W filmie poza główną dwójką występują Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Tasha Smith, Ioan Gruffudd, Eric Dane oraz Jacob Scipio.

Po premierze Bad Boys for Life krytycy nazywali tę odsłonę najlepszą z trylogii i kumulacją tego co sprawiło, że widzowie polubili poprzednie części – eksplozji, pościgów, żartów, a także odrobiny nostalgii. Film zarobił 426 miliony dolarów przy 90 mln dolarów budżetu. Okaże się, czy nowa część powtórzy sukces. Polską premierę zaplanowano na 7 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA