search
REKLAMA
News

BAD BOYS FOR LIFE chwalone przez krytyków

Łukasz Budnik

15 stycznia 2020

REKLAMA

Do sieci trafiły pierwsze recenzje filmu Bad Boys for Life, trzeciej części serii zapoczątkowanej filmem Michaela Baya w 1995 roku. Na tę chwilę wygląda na to, że fani przygód bohaterów granych przez Martina Lawrence’a i Willa Smitha nie powinni być rozczarowani.

W chwili pisania tego tekstu Bad Boys for Life ma 89% pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes i średnią ocenę 6,7. Krytycy nazywają nową odsłonę najlepszą z trylogii i komplementują grę aktorską Smitha i Lawrence’a. Z opinii wynika, że wszyscy którzy tęsknią za filmami akcji rodem z lat 90. znajdą tutaj coś dla siebie. Nowa część to celebracja tego, co sprawiło, że widzowie polubili poprzednie odsłony – eksplozje, pościgi, żarty, a także trochę nostalgii.

Okaże się, czy procent pozytywnych recenzji utrzyma się, gdy napłynie ich więcej – na tę chwilę trzecia część radzi sobie na Rotten Tomatoes znacznie lepiej niż jej poprzedniczki (kolejno 42 i 23 procenty pozytywnych recenzji), można więc zakładać, że seans powinien być satysfakcjonujący. TUTAJ możecie przeczytać poszczególne opinie.

Czekacie na nową część Bad Boys? Polska premiera już 24 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA