search
REKLAMA
News

Gwiazda THOR: LOVE AND THUNDER sugeruje, że w filmie zobaczymy więcej znanych bohaterów MCU

Łukasz Budnik

18 grudnia 2020

REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. W listopadzie “The Hollywood Reporter” opublikował raport, z którego wynika, że nowy Thor może przywoływać na myśl kolejną część Avengers, a teraz pogłoski te zdaje się potwierdzać Tessa Thompson, która powraca do roli Walkirii. 

Jak wiemy, oprócz Thompson i Hemswortha w Thor: Love and Thunder na pewno wystąpią Chris Pratt, Natalie Portman i Christian Bale, który wcieli się w antagonistę (więcej tutaj). Rolę Korga ma powtórzyć Taika Waititi (także reżyser filmu), który zapowiadał, że dowiemy się nieco więcej o jego bohaterze. Już w zeszłym roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem. Oto, co o filmie powiedziała Tessa Thompson o swojej bohaterce i filmie:

Mogę zdradzić, że zastaniemy ją jako królową Nowego Asgardu. Jak poprzednim razem, jest częścią przygody z udziałem Thora, nawiązującej do tytułu “Thor: Love and Thunder”. Wydarzy się trochę świetnych rzeczy. Mamy nowe postaci, trochę gości z innych obszarów MCU, a także – być może – takich, których widzieliśmy już wcześniej.

Trudno powiedzieć, kogo dokładnie ma na myśli aktorka, ale można przypuszczać, że wśród starych znajomych mogą znaleźć się pozostali członkowie Strażników Galaktyki, skoro potwierdzono udział Chrisa Pratta wcielającego się w Star-Lorda. Czekamy na kolejne informacje dotyczące obsady.

 

Kilka miesięcy temu Waititi stwierdził, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Thor: Ragnarok, poprzedni film MCU w jego reżyserii, będzie jawić się jako bezpieczna produkcja.

Ma się wrażenie, jakbyśmy pytali grono 10-latków o to, co ma być w filmie, a oni godzili się na wszystko.

Czekacie na nowego Thora?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA