search
REKLAMA
News

Czy w THOR: LOVE AND THUNDER zobaczymy znaną superbohaterkę Marvela? Nowe plotki

Łukasz Budnik

18 lutego 2021

REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki. Niewykluczony jest też udział Matta Damona. Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga. Tessa Thompson wspominała kiedyś, że nowy Thor skalą może kojarzyć się z którąś z części Avengers. Z jej słowami pokrywają się nowe plotki.

Według portalu “Crazy Days & Nights” w widowisku sekretne cameo ma zaliczyć aktorka, która jest zwyciężczynią Oscara (lub była do niego nominowana) i wciela się w superbohaterkę – jasno kojarzy się to z Brie Larson, która w MCU wciela się w Kapitan Marvel. Sceny z jej udziałem miały być nakręcone w całkowitym odosobnieniu, aby nie pojawiła się na zdjęciach z planu.

Thor i Kapitan Marvel spotkali się w Avengers: Końcu gry, choć ich interakcja była krótka – plotki nie mówią, jaką rolę miałaby odegrać superbohaterka w nadchodzącym widowisku. Przypomnijmy, że w planach jest także kolejny solowy film o Kapitan Marvel – premiera także zaplanowana jest na 2022 rok. Tytułową rolę powtórzy oczywiście Larson, a poza nią na ekranie pojawi się także Iman Vellani jako Ms. Marvel (zadebiutuje w serialu Disney+) oraz Teyonah Parris, którą aktualnie można oglądać w WandaVision.

Chcielibyście zobaczyć Larson w nowym Thorze?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA