search
REKLAMA
News

CHRIS PRATT zdradził, jakie filmy chce pokazać wkrótce synowi. Internauci oburzeni: “On ma 9 lat!”

Chris Pratt wymienił 10 tytułów, które chce obejrzeć ze swoim dziewięcioletnim synem.

Łukasz Budnik

24 czerwca 2022

chris pratt 1 e1560442665369
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Thor: Miłość i grom, w którym zobaczymy między innymi Chrisa Pratta powracającego do roli Star-Lorda. Aktor w ostatnich latach nieraz mierzył się z krytyką widzów, a teraz znów jest tematem żywych dyskusji. Tym razem chodzi o… listę filmów, które zamierza pokazać synowi.

Przypomnijmy, że na temat Pratta w negatywnym kontekście wypowiadano się m.in. ze względu na fakt, że aktor należy do Kościoła Chrześcijańskiego ZOE, powiązanym z zielonoświątkowym megakościołem Hillsong, krytykowanym za konserwatywne poglądy. To nie wszystko – dwa lata temu internauci doszli do wniosku, że Pratt popiera Donalda Trumpa, ponieważ ominął zbiórkę organizowaną w ramach kampanii jego rywala – Joego Bidena, w której wzięły udział inne gwiazdy filmów o Avengers.

Pratt niedawno w podcaście Smartless wyjawił 10 tytułów, jakie zamierza pokazać synowi podczas wakacji i nazwał to “latem dojrzewania”. Gdy internauci ujrzeli listę, zaczęli się zastanawiać, czy to odpowiednie tytuły do pokazania 9-latkowi. Pratt wymienił następujące filmy:

  1. Rambo: Pierwsza krew
  2. Głupi i głupszy
  3. Biały kieł
  4. Wielka przygoda Pee Wee Hermana
  5. Szkoła wyrzutków
  6. Rudy
  7. Krwawy sport
  8. Przyczajony tygrys, ukryty smok
  9. Monty Python i Święty Graal
  10. Czerwony świt

Użytkownicy Twittera zaczęli wkrótce wyrażać swoje oburzenie z powodu tego, że Pratt zamierza pokazywać synowi filmy przeznaczone dla dorosłych (RamboKrwawy sport) i dyskutować, czy to odpowiedni wiek, aby zapoznawać się z takimi tytułami. Krytykowano nawet fakt, że Pratt zamierza oglądać z synem filmy na wyjeździe. Niektórzy internauci stawali w obronie Pratta, pisząc, że nikt nie może za niego decydować, co i gdzie chce pokazywać swojemu synowi. Pojawiły się też stwierdzenia, że starsze pokolenie także oglądało w dzieciństwie filmy nieprzeznaczone dla młodych widzów. Poniżej wybrane tweety:

Co wy sądzicie o tej sprawie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA