search
REKLAMA
News

Pierwsze reakcje na film THOR: MIŁOŚĆ I GROM. Pochwały w stronę Natalie Portman i Christiana Bale’a

“Thor: Miłość i grom” trafi do kin 8 lipca.

Łukasz Budnik

24 czerwca 2022

thor love and thunder recenzja
REKLAMA

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu Thor: Miłość i grom, a do sieci trafiły już pierwsze reakcje. O czym piszą dziennikarze?

Przypomnijmy, że za kamerą kolejnego Thora stoi Taika Waititi, a na ekranie w głównych rolach zobaczymy Chrisa Hemswortha i Natalie Portman. Aktorka powraca do roli Jane Foster, która tym razem sama dysponuje mocami Thora i działa jako Potężna Thor. Wraz z Thorem, Walkirią (Tessa Thompson) i Korgiem (Taika Waititi) zmierzy się z granym przez Christiana Bale’a złoczyńcą znanym jako Gorr Bogobójca. W filmie pojawią się także Strażnicy Galaktyki.

W tweetach pisanych po premierze czytamy, że Thor: Miłość i grom to zabawna, ale i emocjonalna oraz wzruszająca przygoda, pełna udanej akcji i dobrych żartów. Pochwały kierowane są szczególnie w stronę Bale’a (który ma być “przerażający” jako Gorr) oraz Portman. W najbardziej optymistycznych opiniach czytamy o tym, że film Waititiego to najlepsza produkcja MCU (a co najmniej najlepsza odsłona Thora). Nie brakuje jednak także nieco bardziej stonowanych reakcji, w których pojawiają się uwagi, że Miłość i grom zbyt mocno stara się odtworzyć atmosferę znaną z Thor: Ragnarok i najlepszy jest właśnie w momentach, gdy tego nie robi, a także, że nie czuć ciężaru stawki. Poniżej wybrane tweety:

Thor: Miłość i grom trafi do kin 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA