search
REKLAMA
News

Bohaterowie spin-offu THE BOYS na nowym plakacie. “Gen V” zadebiutuje we wrześniu

Gen V zapowiadany jest jako brutalny i pełen humoru serial.

Łukasz Budnik

25 sierpnia 2023

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na czwarty sezon cenionego serialu The Boys, jednak na swoją premierę czeka też spin-off zatytułowany Gen V. W sieci pojawił się nowy plakat promujący tę produkcję.

Gen V zapowiadany jest jako brutalny i pełen humoru serial, który ma być utrzymany w tonie znanym z pierwowzoru. Akcja będzie osadzona na uczelni, gdzie uczą się dorastający superbohaterowie – będziemy oglądać, jak ich granice zostają wystawione na próbę i jak zmagają się z wchodzeniem w dojrzałość. W serialu występują Jaz Sinclair, Chance Pedromo, Patrick Schwarzenegger, Clancy Brown, Lizzie Broadway, Sean Patrick Thomas, Maddie Phillips, Marco Pigossi, London Thor, Derek Luh, Asa Germann oraz Shelley Conn. Gościnnie pojawią się gwiazdy The Boys – Jessie T. Usher, Colby Minifie oraz P.J. Byrne.

W opisie bohaterów czytamy:

Jaz Sinclair gra Marie Moreau, osiemnastoletnią superbohaterkę, która potrafi kontrolować
i wykorzystywać jako broń własną krew. Jako świeżo upieczona studentka prowadzonego przez Vought Uniwersytetu Godolkin pragnie udowodnić, że ma to czego potrzeba aby dołączyć do Siódemki, ale pragnienie to zostaje zepchnięte na dalszy plan przez tajemnicę, którą bohaterka zaczyna odkrywać w szkole.
Chance Perdomo gra Andre Andersona, studenta pierwszego roku z magnetycznymi mocami. Jest najlepszym przyjacielem Golden Boya i synem słynnego superbohatera Polarity. Andre musi sprostać oczekiwaniom, ponieważ ma przejąć imię Polarity, gdy jego ojciec przejdzie na emeryturę. Kiedy Andre zdaje sobie sprawę, że w szkole coś się dzieje, bierze sprawy w swoje ręce i próbuje rozwikłać zagadkę.
Lizze Broadway gra Emmę Meyer, która jest również znana pod swoim superbohaterskim imieniem Little Cricket, ponieważ potrafi stać się super mała. Choć jest niepewna siebie i naiwna, przez co często znajduje się w kompromitujących sytuacjach, zaprzyjaźnia się ze swoją świeżo upieczoną współlokatorką – Marie i razem stawiają czoła tajemniczymi niebezpieczeństwom na Uniwersytecie Godolkin.
Shelley Conn gra Indirę Shetty, dziekana Uniwersytetu Godolkin. Nie ma supermocy, ale jej doświadczenie w psychologii superbohaterów i niezrównana umiejętność analizowania motywów ich działania czyni ją niezbędną dla szkoły. Jej celem jest przekształcenie Uniwersytetu Godolkin w najbardziej elitarną uczelnię dla superbohaterów. Szczególne zainteresowanie Indiry wzbudziła Marie.
Maddie Phillips gra Cate Dunlap, młodszą studentkę, która jest dobrą przyjaciółką Jordana i Andre. Cate jest w stanie zmusić ludzi za pomocą dotyku do zrobienia wszystkiego co rozkaże. Silna i pewna siebie Cate jest dziewczyną Luke’a, co czyni ją jedną z najpopularniejszych superbohaterek w kampusie.
London Thor i Derek Luh grają Jordana Li, ambitnego studenta, który zrobi wszystko aby dostać się na szczyt. Jordan posiadł unikalną zdolność przeobrażania się w mężczyznę lub w kobietę, a w każdym z tych wcieleń manifestuje inne moce. Ta umiejetność sprawia, że Jordan wyróżnia się na tle innych uczniów szkoły zwalczania przestępczości profesora Brinka.
Asa Germann gra Sama, niespokojnego superbohatera, który desperacko próbuje uciec od niefortunnych okoliczności. Jest niezwykle potężny – ma super siłę i jest niezniszczalny. Pomimo dobrego serca dręczą go halucynacje, które czasami utrudniają mu rozróżnienie co jest, a co nie jest rzeczywistością.
Patrick Schwarzenegger gra Luke’a Riordana, znanego również pod swoim superbohaterskim pseudonimem Golden Boy. Bohater potrafi podpalić całe swoje ciało. Jest studentem ostatniego roku i znajduje się w czołówce – ma największe szanse na dołączenie do Siódemki.
Sean Patrick Thomas gra Polarity, ojca Andre oraz znanego absolwenta i członka zarządu Uniwersytetu Godolkin. Polarity oczekuje, że syn pójdzie w jego ślady przejmując też jego pseudonim. Wierzy, że przeznaczeniem Andre jest dołączenie do Siódemki i nie cofnie się przed niczym, aby jego marzenie stało się rzeczywistością.
 
Clancy Brown gra profesora Richa “Brink” Brinkerhoffa, znanego profesora walki z przestępczością na Uniwersytecie Godolkin, który uczył superbohaterów takich jak A-Train, Queen Maeve i The Deep. Jego zadaniem jest znalezienie nowych talentów, które dołączą do Siódemki i wierzy, że Golden Boy ma to czego potrzeba, aby dołączyć do elity superbohaterów.
Marco Pigossi gra doktora Edisona Cardosę, utalentowanego lekarza powiązanego z Uniwersytetem Godolkin.

Showrunnerkami i producentkami serialu są Michelle Fazekas i Tara Butters. Produkują także twórcy The Boys, w tym Eric Kripke i Seth Rogen.

Serial zadebiutuje w tym roku – dokładnie 29 września.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA