search
REKLAMA
News

Anthony Hopkins dołączył do obsady REBEL MOON, science fiction od Zacka Snydera

Hopkinsowi w “Rebel Moon” przypadła rola głosowa.

Łukasz Budnik

9 czerwca 2022

hopkins rebel moon
REKLAMA

Zack Snyder pracuje właśnie nad nowym projektem. Będzie to Rebel Moon, oryginalne science fiction, które zostało zainspirowane światem Star Wars i twórczością Akiry Kurosawy.

Historia w Rebel Moon ma skupić się na młodej kobiecie z tajemniczą przeszłością, która poszukuje wojowników na różnych planetach, aby ochronić swoją kolonię przed armią tyrana zwanego Balisarius.

Podobnie jak zeszłoroczna Armia umarłych, nowy film Snydera powstanie dla Netflixa. Reżyser już od lat planował realizację filmu nawiązującego do Gwiezdnych wojen i kina Kurosawy; w 2013 roku mówiło się o tym, że pracuje nad produkcją osadzoną w świecie stworzonym przez George’a Lucasa, zainspirowaną Siedmioma samurajami. Trzon planowanej wówczas historii zostanie zachowany w przypadku Rebel Moon, do którego Snyder napisał także scenariusz wraz z Shayem Hattenem i Kurtem Johnstadem. Reżyser w ostatnich latach pracował nad budową świata swojego nadchodzącego widowiska i chciałby, żeby było ono początkiem serii.

Tymczasem do sieci trafiła informacja, że Anthony Hopkins dołączył do obsady widowiska. Aktor otrzymał rolę głosową Jimmy’ego, świadomego robota bojowego JC1435, który był swego czasu obrońcą zgładzonego króla. Informację potwierdził sam Snyder:

Główną rolę w Rebel Moon zagra Sofia Boutella. Oprócz niej i Hopkinsa, w obsadzie są jeszcze  Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher, Jena Malone, Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Maggi oraz Sky Yang.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA