search
REKLAMA
Akcja partnerska

Premiera PLAYER ONE Stevena Spielberga w Cinema City, IMAX, 4DX i Dolby Atmos

REDAKCJA

2 kwietnia 2018

player one
REKLAMA

Gdy rzeczywistość 2045 roku nie napawa optymizmem, ludzie przytłoczeni depresyjnymi nastrojami uciekają w wirtualny świat OASIS, kuszeni jego możliwościami bycia  kimkolwiek zechcą. Gdy twórca tego niesamowitego uniwersum postanawia znaleźć swojego następcę, rozpoczyna się rywalizacja, jakiej jeszcze nie było. Kto odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajo” i odziedziczy ogromny majątek? Czy walka toczy się tylko o władzę, czy o coś znacznie ważniejszego?

Przekonaj się sam, jak wygląda świat, gdzie ogranicza cię tylko wyobraźnia… Nie przegap premiery najnowszego hitu Stevena Spielberga Player One już 6 kwietnia w formacie 2D i 3D w Cinema City. Film będzie można obejrzeć również na panoramicznym ekranie w najnowocześniejszej technologii IMAX®, w formacie 4DX® oddziałującym na wszystkie zmysły oraz w salach z przełomowym nagłośnieniem Dolby Atmos®, gdzie dźwięk oplata widza z każdej strony. Takich emocji nie przeżyjesz nigdzie indziej! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/player-one.

Główny bohater, Wade Watts, nie odnajduje się w szarej rzeczywistości 2045 roku. Jak większość ludzi z jego pokolenia, zwanego „Pokoleniem Milionów”, nigdzie nie wychodzi. Jedynym miejscem, gdzie może poczuć się sobą, jest wirtualny świat OASIS. Po założeniu specjalnych gogli chłopak przenosi się do innego uniwersum. Może tam być, kim tylko zechce, a ogranicza go jedynie własna wyobraźnia. OASIS to dzieło Jamesa Hallidaya, ekscentrycznego geniusza, który postanawia znaleźć swojego następcę, godnego posiadania władzy nad wirtualną rzeczywistością. W tym celu organizuje trzyetapowy konkurs. Wade wraz z piątką przyjaciół podejmuje wyzwanie. Jak okaże się w trakcie, to nie władza i majątek będą najcenniejszą nagrodą. Znacznie ważniejszym celem stanie się ocalenie przyjaźni, miłości i magii OASIS.

Aby jak najlepiej poczuć fantastyczną atmosferę wykreowaną przez samego Stevena Spielberga, Player One najlepiej obejrzeć w salach kinowych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Tylko w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® dźwięk opływa widza z każdej strony (nawet z sufitu), zapewniając niesamowite wrażenia słuchowe. Film w najlepszej jakości na panoramicznym ekranie, z krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności, głębi kolorów i kontraście zobaczyć można w IMAX®. Ta technologia oznacza także profesjonalny system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali. Nie umknie ci żaden szelest, niezależnie od tego, jak daleko od głośnika zajmiesz miejsce. Fanów naprawdę ekstremalnych wrażeń z pewnością zadowoli seans w salach ŠKODA 4DX®. Tylko tu dzięki ruchomym fotelom, stroboskopom, deszczownicom i dmuchawom doświadczysz na własnej skórze podmuchów wiatru, falowania, wibracji i poczujesz unoszące się w powietrzu zapachy.  Wszystko to sprawi, że przeniesiesz się w sam środek OASIS i przekonasz się, jak to jest walczyć o ten fantastyczny świat.

Premiera Player One odbędzie się 6 kwietnia we wszystkich 35 kinach w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz oraz Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.
Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA