search
REKLAMA
News

THOR: LOVE AND THUNDER będzie niczym AVENGERS 5? Nowe informacje o widowisku Marvela

Łukasz Budnik

22 listopada 2020

REKLAMA

Na 11 lutego 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej po raz kolejny zobaczymy Chrisa Hemswortha.

“The Hollywood Reporter” opublikował niedawno nowy raport o nadchodzących widowiskach Marvela – dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że w lipcu 2021 rozpoczną się zdjęcia do Czarnej Pantery 2, pojawiła się jednak ciekawa wzmianka właśnie o kolejnym Thorze.

W styczniu w Australii rozpocznie się realizacja zdjęć do “Thor: Love and Thunder” Taiki Waititiego, z imponującą obsadą, której obecność jeden z naszych informatorów porównuje do “Avengers 5”.

Przypomnijmy, że niedawno do obsady dołączył Chris Pratt, który w MCU wciela się w Star-Lorda, lidera Strażników Galaktyki. Bohatera tego widzieliśmy ostatnio właśnie w interakcji z Thorem, gdy pod koniec Avengers: Końca gry wspólnie wyruszali w kosmos. Fakt, że Strażnicy Galaktyki pojawią się w filmie Waititiego zapowiadał już na początku roku Vin Diesel. Poza dwoma Chrisami, w Thor: Love and Thunder na pewno wystąpią Natalie Portman, Tessa Thompson i Christian Bale. Rolę Korga ma też powtórzyć sam Waititi, który zapowiadał, że dowiemy się nieco więcej o jego bohaterze. Już w zeszłym roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem.

Kilka miesięcy temu Waititi stwierdził, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Thor: Ragnarok, poprzedni film MCU w jego reżyserii, będzie jawić się jako bezpieczna produkcja.

Ma się wrażenie, jakbyśmy pytali grono 10-latków o to, co ma być w filmie, a oni godzili się na wszystko.

Czy informator “The Hollywood Reporter” wie już o kolejnych członkach obsady, którzy dołączyli do widowiska Waititiego? Wydaje się, że trudno będzie przebić Avengers: Koniec gry, w którym spotkali się niemalże wszyscy najważniejsi bohaterowie wprowadzeni do MCU, jednak niewykluczone, że gościnne występy zaliczą Doktor Strange lub Spider-Man, których z pewnością zobaczymy w kolejnej fazie uniwersum. Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Kogo chcielibyście zobaczyć w Thor: Love and Thunder?

Fotka główna jest fanowską grafiką.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA