search
REKLAMA
News

Taika Waititi zapomniał, że NATALIE PORTMAN występowała w filmach STAR WARS

Natalie Portman grała w “Star Wars” w latach 1999-2005.

Łukasz Budnik

6 lipca 2022

REKLAMA

Już w piątek na ekrany trafi Thor: Miłość i grom, gdzie do roli Jane Foster powraca Natalie Portman. Aktorka wcieliła się w bohaterkę w dwóch pierwszych odsłonach serii o Thorze, jednak w jej współpracy z Marvelem pojawiły się zgrzyty – Portman nie podobało się, że Thor: Mroczny świat nie został wyreżyserowany przez Patty Jenkins, jak pierwotnie zakładano. 

Do powrotu do serii aktorkę przekonał Taika Waititi, który w nowym wywiadzie opowiedział o tym, że zapomniał o pewnym punkcie filmografii Portman. Chodzi o Gwiezdne wojny. Aktorka w latach 1999-2005 wcielała się w Padme, ukochaną Anakina Skywalkera. Waititi, który sam ma zrealizować film należący do świata Star Wars, opowiada:

Natalie spytała mnie, jaki mam kolejny projekt na tapecie. Powiedziałem, że próbuję pracować nad czymś ze “Star Wars” i spytałem ją, czy chciałaby kiedyś pojawić się w jakimś filmie z tej serii. Odpowiedziała, że już w nich zagrała. Zapomniałem o nich.

Waititi zapowiadał, że w swoich Gwiezdnych wojnach chciałby opowiedzieć o nieznanych dotąd bohaterach. Twórca w wywiadach zaznaczał jednak, że projekt wciąż jest na wczesnym etapie prac.

 

 

Thorze: Miłości i gromie Jane wraz z Thorem, Walkirią i Korgiem mierzy się z Gorrem, w którego wciela się Christian Bale. Jego celem jest zabicie wszystkich istniejących bogów.

Widowisko zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA