search
REKLAMA
News

SEBASTIAN STAN wyjaśnia, dlaczego to nie Bucky dostał tarczę Kapitana Ameryki w AVENGERS: KOŃCU GRY

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2020

REKLAMA

Mija rok od premiery Avengers: Końca gry. W końcówce filmu wiekowy Kapitan Ameryka przekazuje swoją tarczę Samowi Wilsonowi, znanemu też jako Falcon – dalsze losy tej postaci poznamy w nadchodzącym serialu Disney+, zatytułowanym The Falcon and the Winter Soldier, w którym pojawi się też Bucky Barnes. Fani MCU zastanawiali się, dlaczego to właśnie on nie dostał tarczy od swojego przyjaciela, który cofnął się w czasie by odnaleźć Peggy Carter.

W wywiadzie udzielonym “The Hollywood Reporter” Sebastian Stan, wcielający się w Bucky’ego, wytłumaczył, jak wygląda to z jego perspektywy.

Steve mówi do Bucky’ego, że on też na to zasługuje. “Nie nałożę na ciebie tego brzemienia. Obaj przeżyjemy nasze życia, te, które zostały od nas zabrane w latach czterdziestych”. Mam przeczucie, że właśnie w takim miejscu byli na końcu filmu – nie wchodziły tu w grę żadne pragnienia czy sprzeczne myśli na temat zostania Kapitanem Ameryką. Sam był dla mnie zawsze idealną osobą na to stanowisko – na Disney+ dowiecie się więcej na ten temat.

Stan opowiedział także nieco o samym serialu – tonacją ma być to produkcja bardzo zbliżona do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza z 2014 roku, pierwszego filmu MCU wyreżyserowanego przez braci Russo. Aktor powiedział, że zobaczymy w nim bardzo widowiskowe sceny akcji połączone z rozwojem postaci, na co pozwoli dłuższy metraż – sześć godzin, zamiast dwóch.

The Falcon and the Winter Soldier nie został jeszcze ukończony – prace nad nim zostały przerwane ze względu na pandemię. Okaże się więc, kiedy będziemy mogli obejrzeć ten serial. Czekacie na niego?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA