search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Anthony Mackie o tym, kto z ekipy AVENGERS jest najnudniejszą osobą, jaką zna

Łukasz Budnik

2 maja 2021

REKLAMA

W zeszłym tygodniu zakończyła się emisja serialu The Falcon and the Winter Soldier, którego głównymi bohaterami byli Sam Wilson oraz James “Bucky” Barnes – znani już doskonale z filmów MCU. Serial podejmował wątki rozpoczęte już w filmie Avengers: Koniec gry i pokazywał, co Sam robi z dziedzictwem Kapitana Ameryki. The Falcon and the Winter Soldier spodobał się większości widzów i krytyków (u nas akurat znajdziecie chłodną recenzję), a po premierze okazał się najpopularniejszym serialem Disney+, przebijając wyniki WandaVision oraz The Mandalorian.

W jednym z wywiadów promujących serial Anthony Mackie – odtwórca roli Falcona – stwierdził, który z jego kolegów z planów filmów o Avengers jest najnudniejszą osobą, jaką zna. Okazuje się, że chodzi o Sebastiana Stana, który w MCU wciela się w Bucky’ego. Mackie został poproszony, aby opisał swojego kolegę – w odpowiedzi stwierdził, że Stan to nudny introwertyk, ale ma świetne poczucie humoru (“To najnudniejsza osoba, jaką znam”). Mackie powiedział to samo o Stanie w ramach wywiadu z Good Morning America – wówczas serialowy Bucky odpowiedział:

Powodem, dla którego jestem taki “nudny”, jest fakt, że połowę czasu jestem zmuszony słuchać, jak on [Mackie] mówi. Gada tyle, że nie mogę nawet wtrącić słowa, więc dlatego nic o mnie nie wie.

Oczywiście słowa aktorów mają żartobliwy charakter – już za czasów promocji Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów oraz Avengers: Wojny bez granic Mackie i Stan dali sie poznać jako dobrany, zaprzyjaźniony duet, który nie szczędzi sarkastycznych komentarzy sobie nawzajem i kolegom z planu. Celem ich “ataków” często padał Tom Holland – wytykali mu między innymi jego wiek, żartując, że podczas wywiadu musi popijać sobie soczek z kartonu.

Przypomnijmy, że Marvel niedawno ogłosił prace nad czwartym filmem poświęconym Kapitanowi Ameryce. Za scenariusz będą odpowiadać twórcy The Falcon… (Malcolm Spellman i Dalan Musson). W tytułowej roli powróci zapewne właśnie Anthony Mackie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA