search
REKLAMA
News

SACHA BARON COHEN udostępnił nagranie z niebezpiecznego ataku na planie BORATA 2

Weronika Lipińska

29 października 2020

REKLAMA

Borat Subsequent Moviefilm zadebiutował w piątek na platformie streamingowej Amazon Prime Video i wygląda na to, że premiera okazała się  sukcesem. Sequel Borata opowiada o obecnie zhańbionym kazachstańskim dziennikarzu, Boracie Sagdijewie (Sacha Baron Cohen), który w 2020 roku musi wrócić do Ameryki w obliczu szaleństwa wyborów i pandemii COVID-19, aby dostarczyć swoją córkę (Maria Bakalova) w prezencie dla wiceprezydenta Mike’a Pence’a.

Ci, którzy widzieli film wiedzą, że Sacha Baron Cohen i Maria Bakalova stawiali się w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach zgodnie z metodą, którą aktor przyjął w pierwszej części.  Podczas jednej z prowokacji Cohen udawał piosenkarza country występującego podczas wiecu konserwatystów i śpiewającego rasistowską piosenkę. W filmie to się nie znalazło, ale Cohen został zdemaskowany i wieść, że „Country Steve” to w rzeczywistości nabierający zgromadzenie aktor szybko się rozeszła, co wywołało agresywną reakcję publiczności. Ludzie zaczęli szturmować scenę, zmuszając Cohena i ekipę do ucieczki do swojej przyczepy, w której aktor musiał nawet zamknąć drzwi, aby uniemożliwić wdarcie się napastników. Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Zapytany w The Late Show przez Stephena Colberta, czy takie rzeczy zdarzają się często, Cohen odpowiedział:

To raczej rzadkie, to znaczy zdarza się sporadycznie. To był pierwszy film, w którym musiałem nosić kamizelkę kuloodporną. Jeden z facetów, którzy szturmowali scenę sięgnął po pistolet… i na szczęście był tam bardzo odważny ochroniarz, który chwycił go za rękę, pochylił się i powiedział: „Nie warto, kolego”.

Widzieliście już Borat Subsequent Moviefilm?

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA