search
REKLAMA
News

Nowe zbroje żołnierzy Nilfgaardu na kolejnych zdjęciach z planu drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

29 października 2020

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii trwają prace na planie drugiego sezonu Wiedźmina. Netflix udostępnił już oficjalne zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów serialu, tymczasem na portalu Redanian Intelligence pojawiły się kolejne fotografie z planu, tym razem przedstawiające żołnierzy Nilfgaardu w nowej zbroi (ta z poprzedniego sezonu była jednym z najczęściej krytykowanych elementów serialu). Autorem zdjęć jest Terry Blackburn z The Daily Mail.

Na fotkach widzimy m.in Eamona Farrena (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla) oraz Mecię Simson (Francesca), którą dołączyła do obsady.

Przypomnijmy, jak przedstawia się opis fabuły.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA