search
REKLAMA
News

Rahul Kohli walczył o rolę Reeda Richardsa w MCU. Aktor komentuje przegraną

Reeda Richardsa w MCU zagra Pedro Pascal.

Łukasz Budnik

27 maja 2024

REKLAMA

Jednym z nadchodzących projektów MCU jest Fantastyczna Czwórka. Główne role zagrają Pedro Pascal (The Last of Us) jako Reed Richards, Vanessa Kirby (The Crown) jako Sue Storm, Joseph Quinn (Stranger Things) jako Johnny Storm oraz Ebon Moss-Bachrach (The Bear) jako Ben Grimm/The Thing. W obsadzie jest też Julia Garner jako Silver Surfer, a także Ralph Ineson i John Malkovich.

Okazuje się, że szansę na udział w filmie miał także Rahul Kohli, znany m.in. z Nocnej mszy czy Zagłady domu Usherów. Walczył on o rolę Reeda, która ostatecznie powędrowała do Pascala. Teraz aktor opowiedział:

Nie wiem, czy mogę o tym mówić, ale ważne jest to, że nie dostałem tej roli. (…) Są dobre dni, gdy czujesz, że jesteś chciany i że to ciebie będą pchać w dowolnym kierunku. Są jednak też dni złe, które przypominają ci, że to nie ty. Są role, których nigdy nie dostaniesz. Wszystko zależy od perspektywy i od tego, jak się czujesz.

Nowa Fantastyczna Czwórka zadebiutuje 25 lipca 2025 roku. W zeszłym roku reżyser filmu – Matt Shakman – zapowiedział, czego możemy się spodziewać po widowisku.

To film inny na wielu poziomach. Szkoda, że nie mogę być bardziej konkretny i powiedzieć więcej. Ale jeśli chodzi o historię i samo tworzenie filmu, podchodzimy do tego w mocno odmienny sposób, który pasuje do materiału źródłowego. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale z pewnością będzie to coś innego, niż widzieliście do tej pory, a już na pewno, jeśli chodzi o Marvela.

Fantastyczna Czwórka pierwszy raz została zekranizowana w roku 1994, nie była to jednak kinowa produkcja – ta pojawiła się dopiero w 2005 roku i wyreżyserował ją Tim Story. Dwa lata później film doczekał się kontynuacji, a w 2015 roku rebootu, który był porażką finansową i nie spodobał się widzom oraz krytykom. Do tej pory w MCU widzieliśmy jednego członka Fantastycznej Czwórki – Reeda Richardsa z innego uniwersum, w którego w Doktorze Strange’u w multiwersum obłędu zagrał John Krasinski.

 

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA