search
REKLAMA
News

PREDATOR zmierzy się z 15-latką? Nowe doniesienia o fabule nadchodzącego filmu

Łukasz Budnik

10 lutego 2021

REKLAMA

W listopadzie zeszłego roku zagraniczne media poinformowały, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona historii Predatora, kultowego drapieżcy z kosmosu. Za kamerą nowej produkcji stanie Dan Trachtenberg, który ma na koncie film Cloverfield Lane 10. Twórca pracował także przy serialach Czarne lustro oraz The Boys. 

Scenariusz widowiska przygotuje Patrick Aison (KingdomJack Ryan). Wraz z informacją o filmie pojawiły się doniesienia, że fabuła nowego Predatora może zostać osadzona w przeszłości, w czasach, gdy tereny dzisiejszych Stanów Zjednoczonych zamieszkiwali rdzenni Amerykanie. Plotki mówiły o tym, że roboczym tytułem nowej odsłony mogą być Czaszki, a historia skupi się na wojowniczce z plemienia Komanczów, która sprzeciwia się normom i tradycjom plemienia. Wczoraj portal Murphy’s Multiverse podał nowe informacje, które zdają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia.

Według najnowszych doniesień, bohaterką będzie konkretnie zbuntowana piętnastolatka Kee (co oznacza “nie”), która ma silną więź ze swoim bratem, osiemnastoletnim Taabe (“słońce”). Kee widzi rzeczy, których innych nie dostrzegają i jest przewodniczką dla brata, który ma być w przyszłości wodzem. Po udanym polowaniu chłopak dochodzi do wniosku,  że nie potrzebuje już pomocy siostry. Kee postanawia sama wyruszyć na łowy, aby udowodnić, że jest tyle samo warta i przeciwstawić się regułom plemienia mężczyzn.

Przypominamy, że powyższe informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez studio, więc ostatecznie nie muszą okazać się prawdą. 

Na tę chwilę czekamy także na informacje dotyczące daty premiery nowego filmu oraz obsady.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich filmów o Predatorze!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA