search
REKLAMA
News

JOKER Jareda Leto na nowych zdjęciach z LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA

Łukasz Budnik

9 lutego 2021

REKLAMA

Zack Snyder’s Justice League zadebiutuje na HBO Max (w Polsce na HBO Go) 18 marca. Produkcja, która trafi na HBO Max będzie całkowicie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon) i większość materiału zostanie pokazana po raz pierwszy.

Twórca na dokończenie swojej wizji filmu – w tym nakręcenie dodatkowych scen – otrzymał 70 milionów dolarów. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, w tym sceny z Jokerem Jareda Leto, który pojawił się w DCEU jedynie w kiepsko przyjętym Legionie samobójców Davida Ayera. Rola Leto i sama interpretacja postaci – ze względu na wymagania studia ponoć odmienna od pierwotnej wersji reżysera – spotkały się z krytyką. Być może Leto będzie miał okazję wykazać się w filmie Snydera. Twórca zapowiedział na łamach Vanity Fair, że Joker pojawi się w sekwencji wizji Batmana i wyraził zadowolenie, że mógł pokazać te dwie postaci razem na ekranie.

Do sieci trafiły właśnie dwa nowe zdjęcia Jokera. Przedstawiamy je poniżej i przypominamy poprzednie:

Przypomnijmy, że Zack Snyder’s Justice League zostanie udostępnione na HBO Max jako trwające 4 godziny widowisko. Już w niedzielę zobaczymy nowy zwiastun filmu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA