search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun serialu HAWKEYE. Udział Piotra Adamczyka potwierdzony

“Hawkeye” zadebiutuje w listopadzie.

Łukasz Budnik

13 września 2021

REKLAMA

Jeszcze w tym roku Jeremy Renner powróci jako Hawkeye w serialu Disney+. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun oraz data premiery przygód Clinta Bartona.

Akcja serialu zostanie osadzona po wydarzeniach z Avengers: Końca gry. Tytułowy bohater będzie musiał odnaleźć się po śmierci Natashy Romanoff oraz powrocie rodziny, i zmierzyć się z konsekwencjami prowadzenia działalności jako Ronin. Barton spotka Kate Bishop, którą weźmie pod swoje skrzydła. Razem staną naprzeciwko grupy przestępców, których komiksowym pierwowzorem jest Tracksuit Mafia.

Rolę Kate Bishop zagra Hailee Steinfeld, a poza nią i Rennerem zobaczymy między innymi Alaquę Cox (Echo), Verę Farmigę (Eleanor Bishop), Tony’ego Daltona (Jacques Duquesne). Rolę Yeleny Belovej powtórzy Florence Pugh. Zwiastun potwierdził też pogłoski (zapoczątkowane przez fanpage Łysy z Marvela), że w serialu pojawi się Piotr Adamczyk – polskiego aktora widzimy przez chwilę w scenie walki w czterdziestej sekundzie zapowiedzi. Oczywiście na ten moment nie wiadomo, jak duża będzie jego rola.

Hawkeye zadebiutuje na platformie Disney+ 24 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA