search
REKLAMA
News

Florence Pugh i Harry Styles w pierwszej zapowiedzi thrillera DON’T WORRY DARLING

“Don’t Worry Darling” wyreżyserowała Olivia Wilde.

Łukasz Budnik

13 września 2021

REKLAMA

Olivia Wilde kontynuuje swoją karierę reżyserką – w lutym zakończyła zdjęcia do swojego kolejnego filmu, psychologicznego thrillera Don’t Worry Darling. Dziś twórczyni pokazała pierwszą zapowiedź produkcji.

W swoim kolejnym filmie Wilde pokaże społeczność, która w latach 50. ubiegłego wieku żyje na kalifornijskiej pustyni. Główna bohaterka odkryje nieprzyjemną prawdę, a jej mąż będzie skrywać mroczny sekret. Gwiazdą projektu jest Florence Pugh, a oprócz niej na ekranie pojawią się Harry Styles, Gemma Chan, KiKi Layne, Chris Pine i sama Wilde. Przy scenariuszu pracowali Shane i Carey Van Dyke oraz Katie Silberman.

Pierwotnie w postać graną przez Stylesa miał wcielić się Shia LaBeouf, jednak według doniesień został zwolniony przez Wilde z powodu fatalnego zachowania na planie i wchodzenia w konflikt z aktorami.

Don’t Worry Darling ma zadebiutować 23 września 2022 roku i według aktualnych informacji doczekać się wyłącznie dystrybucji kinowej.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA