search
REKLAMA
News

Obsadzono główne role w prequelu serialu DEXTER. Zobaczymy młode wersje bohaterów

Dexter Morgan powróci w kolejnym serialu.

Łukasz Budnik

24 maja 2024

REKLAMA

Do sieci trafiły nowe informacje o prequelu serialu Dexter, który przeznaczony jest na platformę Showtime. Dowiedzieliśmy się, kto zagra główne role.

W serialu zatytułowanym Dexter: Original Sin pojawią się Patrick Gibson, Christian Slater oraz Molly Brown. Gibson zagra młodego Dextera Morgana, Brown jego siostrę Debrę, a Slater Harry’ego Morgana, przybranego ojca Dextera. W oryginalnym serialu role te grali Michael C. Hall, James Remar i Jennifer Carpenter. Akcja prequela osadzona będzie w 1991 roku, 15 lat przed wydarzeniami z Dextera. Zobaczymy w nim, jak Dexter ze zwykłego studenta staje się seryjnym zabójcą i zgłębia swój wewnętrzny mrok. Podążając za wskazówkami ojca, bohater zacznie poszukiwać osób, które według niego zasługują na to, by zostać wyeliminowane ze społeczeństwa. Prequel ma mieć 10 odcinków.

To już kolejny w ostatnich latach powrót do Dextera. W 2021 roku Showtime pokazało kontynuację Dexter: New Blood, która osadzona była 10 lat po finale oryginalu.

źródło: Variety

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA