search
REKLAMA
News

DEXTER powróci w nowych odcinkach!

Łukasz Budnik

15 października 2020

REKLAMA

W latach 2006-2013 stacja Showtime emitowała serial Dexter, opowiadający o pracowniku policyjnego laboratorium który nocą seryjnie mordował wszystkich, którzy nie odpowiedzieli za popełnione przez nich zbrodnie. Finał serialu okazał się niesatysfakcjonujący dla wielu widzów, będzie jednak okazja, by zatrzeć to złe wrażenie – portal “Deadline” ogłosił, że Dexter powróci z limitowanym sezonem.

Widzowie mogą liczyć na 10 nowych odcinków, a prace nad nimi rozpoczną się w pierwszej połowie 2021 roku. Serial ma trafić do widzów jesienią przyszłego roku. Na tę chwilę nie wiadomo nic na temat fabuły nowego sezonu. Osobą odpowiedzialną za kolejne odcinki będzie Clyde Phillips, który pracował także przy oryginalnym serialu (przy pierwszych czterech sezonach). W roli tytułowej powróci oczywiście Michael C. Hall, który już wcześniej wyrażał chęć na zrealizowanie rebootu.

Według Gary’ego Levina, przedstawiciela stacji Showtime, twórcy serialu byli gotowi wrócić do Dextera tylko wtedy, gdy znajdą unikalne rozwiązanie które sprawi, że warto znowu sięgnąć po tę produkcję – według Levine’a osiągnęli sukces.

Oglądaliście Dextera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA