search
REKLAMA
News

Jackman nie dzwonił do agenta przed przyjęciem roli Wolverine’a w nowym “Deadpoolu”. Aktor opowiada

Jackman opowiedział o tym, jak postanowił przyjąć rolę Wolverine’a.

Łukasz Budnik

24 maja 2024

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na premierę kolejnego filmu z serii Deadpool. W głównych rolach zobaczymy Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana, a na drugim planie kilkoro bohaterów dwóch poprzednich części serii, powstałych jeszcze dla studia Fox.

Jackman powraca do roli Wolverine’a po raz pierwszy od czasu Logana, który teoretycznie miał być jego pożegnaniem z tą postacią. Aktor w nowym wywiadzi zdradził, że zgodził się na powrót bez konsultacji ze swoim agentem.

Jechałem i nagle dotarło do mnie, że chcę zrobić ten film z Ryanem. Chcę, żeby Deadpool i Wolverine spotkali się na ekranie. Kiedy mówiłem, że to koniec, naprawdę tak myślałem. Ale z tyłu głowy, odkąd obejrzałem pierwszego “Deadpoola”, myślałem o tych dwóch postaciach razem. To zawsze gdzieś we mnie siedziało. Gdy tylko mogłem, zadzwoniłem do Ryana i powiedziałem: “Zróbmy to”. Wcześniej nawet nie zadzwoniłem do agenta. Musiałem to zrobić później i powiedzieć, że tak w ogóle, to właśnie zgodziłem się na film.

Kevin Feige – prezes Marvel Studios – opowiedział niedawno, że odradzał aktorowi powrót do roli Logana.

Powiedziałem: “Dam ci radę, Hugh. Nie wracaj”. Logan był dla niego najlepszym zakończeniem w historii. To nie coś, co powinniśmy odwracać.

Ostatecznie w filmie zobaczymy inny wariant Wolverine’a niż ten znany z poprzednich filmów. Reynolds stwierdził, że Deadpool & Wolverine to “najbardziej Deadpoolowy film w historii Deadpoola”.

Deadpool & Wolverine zadebiutuje 26 lipca 2024 roku. W filmie występują jeszcze m.in.  Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni oraz Matthew Macfadyen. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA