search
REKLAMA
News

Do sieci trafił nowy zwiastun BEETLEJUICE BEETLEJUICE, kontynuacji “Soku z żuka”

Premiera kontynuacji jest wyznaczona na 6 września 2024.

Łukasz Budnik

23 maja 2024

REKLAMA

Do sieci trafił kolejny zwiastun zaplanowanej na ten rok kontynuacji filmu Sok z żuka Tima Burtona, zatytułowanej Beetlejuice Beetlejuice. W sequelu powrócą gwiazdy oryginału – Michael Keaton, Winona Ryder i Catherine O’Hara, a dołączą do nich między innymi Jenna Ortega, Justin Theroux, Willem Dafoe i Monica Bellucci. Na stanowisko reżysera powrócił Burton, a scenariusz przygotowali Alfred Gough i Miles Millar odpowiedzialni też za Wednesday.

Fabuła nowej części ma następujący zarys:

Beetlejuice powraca! Po nieoczekiwanej tragedii rodzinnej trzy pokolenia Deetzów wracają do domu w Winter River. Lydię wciąż prześladuje wspomnienie Beetlejuice’a. Teraz jej życie staje na głowie, kiedy jej buntownicza nastoletnia córka, Astrid, znajduje tajemniczą makietę miasteczka na strychu. Tym samym przypadkiem zostaje otwarty portal prowadzący w zaświaty. W obu światach w powietrzu wiszą kłopoty, tak więc kwestią czasu jest, kiedy ktoś trzykrotnie wypowie imię Beetlejuice’a, a podstępny demon wróci, żeby wywołać chaos taki, jaki tylko on potrafi.

Premiera kontynuacji jest wyznaczona na 6 września 2024.

Pierwszy Sok z żuka zadebiutował w 1988 i spotkał się z przechylnością krytyków. Produkcja zarobiła w Ameryce Północnej 74 milionów dolarów przy budżecie 15 milionów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA