search
REKLAMA
News

MATTHEW MCCONAUGHEY i marihuana w klipie z DŻENTELMENÓW Guya Ritchiego

Łukasz Budnik

14 grudnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy klip z kolejnego filmu Guya Ritchiego pt. Dżentelmeni, w którym reżyserowi udało się zebrać plejadę gwiazd – w obsadzie znaleźli się między innymi Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell i Hugh Grant. Fragment możecie obejrzeć poniżej:

Tak brzmi opis filmu:

“Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.”

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA