search
REKLAMA
News

Krótkie fragmenty GODZILLA VS KONG, KOSMICZNEGO MECZU 2 i innych nadchodzących filmów w spocie Warner Bros.

Łukasz Budnik

16 stycznia 2021

REKLAMA

Pod koniec zeszłego roku studio Warner Bros. podjęło sensacyjną decyzję i ogłosiło, że wszystkie ich premiery zaplanowane na  na 2021 rok trafią jednocześnie do dostępnych kin oraz na HBO Max. Nowa strategia obejmie tak głośne premiery jak m.in. Matrix 4, DiunaThe Suicide Squad, trzecia część Obecności, Godzilla vs. Kong oraz kontynuacja Kosmicznego meczu. Według oficjalnego oświadczenia Warner Bros., model hybrydowy został stworzony jako odpowiedź na oddziaływanie trwającej pandemii i na tę chwilę planowany jest jedynie na rok 2021. 

Decyzja Warner Bros. od razu wzbudziła rozgoryczenie wśród filmowców. Niezadowoleni byli między innymi przedstawiciele studia Legendary, które produkuje Diunę oraz Godzilla vs. Kong. O decyzji Warnera mieli się dowiedzieć zaledwie pół godziny przed resztą świata. Do grona zniesmaczonych dołączył Christopher Nolan, który od lat współpracuje z Warner Bros., oraz reżyser Diuny – Denis Villenueve. Nie zmieniło to oczywiście decyzji studia, choć niedawno dowiedzieliśmy się, że doszło do porozumienia z Legendary i przyspieszyło premierę Godzilla vs. Kong o dwa miesiące, na 26 marca.

Dziś do sieci trafił krótki spot, w którym zobaczymy fragmenty kilku zapowiedzianych filmów, w tym m.in. właśnie z Godzilli vs. Kong oraz nowego Kosmicznego meczu. Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Na który z pokazanych w spocie filmów czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA