search
REKLAMA
News

Pokazano klip z nowym logiem studia WARNER BROS.

Łukasz Budnik

18 stycznia 2021

REKLAMA

W listopadzie 2019 roku działające od niemal stu lat studio Warner Bros. postanowiło odświeżyć wizerunek marki, a jednym z działań podjętych w tym celu było stworzenie nowej wersji słynnego logo. 

Nowy projekt powstał dzięki firmie Pentagram, które postawiło na aktualizację opisaną jako “reinkarnacja”, mającą dopasować się do współczesnych czasów i platform. Porzucono złote elementy na tarczy, jak również wstęgę z nazwą firmy – całość została wyszczuplona, aby prezentować się skromniej. Firma stworzyła dwie wersje – płaską i trójwymiarową. Jego płaska wersja pozwala na dowolne modyfikacje przy okazji konkretnych filmów lub seriali. Po zaprezentowaniu logo reakcje na Twitterze były mieszane – wielu kinomanów wciąż wolałoby poprzednią wersję.

Tymczasem przy okazji premiery filmu Locked Down z udziałem Anne Hathaway pokazano pełną animację z nową wersją logotypu studia. Zamieszczono ją na Twitterze:

Nowa animacja z pewnością będzie poprzedzać kolejne produkcje studia. Jak się wam podoba?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA